Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pro krásné ruce

Přejít na sekci článku:

Alespoň jednou denně

Alespoň jednou denně zdroj: shutterstock.com

Krémy na ruce nejen vyživují pokožku, ale také pomáhají pečovat o kůžičku kolem nehtů. Předchází tak například vzniku záděr a pomáhají udržovat ruce krásné a jemné. Pro nehty a dokonalou manikúru ale můžete udělat ještě víc. Stačí minutka denně s pečujícím olejem a své ruce po pár dnech nepoznáte. Pro péči o nehty je nejlepší dýňový olej, stačí nanést jednou denně malé množství dýňového oleje na nehtová lůžka a vmasírovat. Olej zaceluje nehtovou kůžičku a navíc i přispívá k lepšímu růstu a zdraví samotných nehtů díky vysokému obsahu zinku.

Jen tedy nosit s sebou lahvičku dýňového oleje není zrovna praktické. Pokrok ale nezastavíš, a tak byl vymyšlený pečující olej v peru. Weleda jako novinku teď nabízí tužku plnou pečujících olejů, které můžete bez problémů použít kdykoliv během dne. Tužka se vejde do každé kabelky, je praktická a vždycky při ruce, obsahuje nejen oleje, ale i rostlinné extrakty, které nehty posilují. Oleje také hydratují nehtová lůžka a působí proti tvorbě záděrek. Pro krásně upravené nehty není nic lepšího.

Související produkt
Hand & Nail olej na ruce a nehty 15 ml
Martina Gebhardt / 380 Kč
Výživný olej pečuje o jemnou pokožku v okolí nehtů, a to díky kombinaci rostlinných olejů a výtažků. Posiluje nehty i nehtové lůžko, podporuje zdravý růst nehtů a eliminuje jejich třepení a lámání.
Detail produktu