Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pro krásné ruce

Pro krásné ruce zdroj: shutterstock.com

To jsou ruce, to jsou dlaně, mýdlo s vodou patří na ně.

A po mýdle dobré jídlo a po jídle zase mýdlo.

To se říká v říkance pro děti. Aby byly ruce čisté, chce to hodně mýdla. A mýdlo vysušuje. Takže aby nebyly ruce vysušené, tak to chce dobrý krém na ruce, to by mělo být v říkance zase pro nás dospělé. A po mýdle trochu péče, ať nám mládí neuteče.

Přejít na sekci článku:

Často a každý den

Často a každý den zdroj: shutterstock.com

Krémy na ruce bychom měli používat, kdykoliv je to třeba. A měli bychom mít vždycky nějaký ten krém na ruce pěkně po ruce. Proč? Protože na rukou je pokožka namáhaná vlastně celý den. Když si ruce umýváme, tak je často vysušujeme mýdlem. Při umývání nádobí jim jar nebo jiný prostředek krásy taky nepřidá. Pokožka se vysušuje i při studeném počasí nebo při uklízení. Proto bychom se o ruce měli pořádně starat. A dát si záležet na výběru toho správného krému na ruce.

Takový, který se rychle vsákne. Takový, co ruce bude hydratovat a vyživovat. Takový, co zabrání dalšímu vysušování. Takže který vybrat? Lehkou konzistenci, která se hned vsakuje, má třeba Hydratační krém na ruce od Ceano. Ten se díky Aloe vera okamžitě vstřebává, ale zároveň účinně hydratuje a regeneruje. Chcete spíš výživnější péči? Zkuste Regenerační krém na ruce s granátovým jablkem od Weledy. Ten má výživnou hutnou konzistenci, která ruce dokonale promastí a ochrání. Je tak vhodný i pro tu nejsušší pokožku.