Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Začněte s detoxikací organismu

Začněte s detoxikací organismu Pročistěte vaše tělo pomocí bioinformačních preparátů Energy. Započněte jarní očistu právě teď.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
3

Přejít na sekci článku:

Regenerace podle pentagramu

Regenerace těla podle pentagramu zdroj: shutterstock.com

Regeneraci v pentagramu můžete započít optimálně v měsíci prosinci. Začněte přípravkem Regalen, který se řadí k meridiánu žlučníku (prosinec) a jater (leden) a k elementu dřevo. Možná vás zaráží, proč tedy v zimním období nepoužíváme přípravky pro element voda, ale v tom spočívá právě pochopení regenerace v pentagramu.

Jednotlivé elementy nejsou samostatně stojícími, ale navzájem se ovlivňují. Tradiční čínská medicína doporučuje jako nejvýznamnější způsob prevence podporu matky, protože ta nejlépe ví, co dát svému synovi. Tato teorie vychází ze základního zákona “matka rodí syna”. Např. kov rodí vodu - můžete si představit, jak se na kovové trubce sráží voda, nebo voda rodí dřevo - můžete si představit, jak vybují tráva po dešti atd.

V regeneraci těla podle pentagramu se tedy nezaměřujeme na aktuálně probíhající element (i když ten zohledňujeme v přístupu k vlastnímu životu, např. ve způsobu stravování atd.), ale na element následující. V zimě - v prosinci a v lednu se tedy zaměřujeme na otevření dráhy žlučníku a jater, proto použijeme přípravek Regalen = dřevo = jaro.

Pochopili jste tedy správně, že jarní očista pomocí přípravků Energy začíná již v prosinci. Právě v tomto období tak ještě stihněte započít očistu, se kterou můžete pokračovat v průběhu celého roku. Pokud zatím nevíte jak, stáhněte si tento manuál regenerace v pentagramu, podle kterého se to můžete naučit. Je to sice dlouhé čtení, ale čekají nás dlouhé zimní večery…

Právě nyní, v zimním období, v prosinci či v lednu použijte bioinformační přípravek Regalen. Pomůže vám započít celkovou detoxikaci těla - krve, tkání i trávicího systému. Především pokud trpíte přejídáním, nebo vaše strava obsahuje vysoké množství tuků, je užívání přípravku Regalen na místě. Ten vám totiž také pomůže se zhoršenou činností trávicích orgánů.