Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Začněte s detoxikací organismu

Začněte s detoxikací organismu Pročistěte vaše tělo pomocí bioinformačních preparátů Energy. Započněte jarní očistu právě teď.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
3

Přejít na sekci článku:

Co všechno Regalen umí?

Detoxikace s Energy zdroj: shutterstock.com

Regalen vykazuje silné antioxidační a detoxikační účinky. Obsahuje vysoké množství hořčin, čímž příznivě ovlivňuje metabolismus a zažívání. Odstraňuje z těla jedy, parazity, plísně a odpadní látky. Ovlivňuje také správné vstřebávání vitamínů a minerálů. Pomáhá při řešení všech alergických stavů - prachové alergie, pylové alergie i astmatu. Pomáhá při problémech kůže - kožní projevy, ekzémy, akné, lupénka. Zlepšuje činnost srdce, krevního oběhu a čistí krev.

Z hlediska psychiky vám Regalen pomůže na vznětlivé a podrážděné stavy. Pomáhá regulovat impulzivní jednání, pocity nespravedlnosti, agresi, vztek a výbušnost. Naopak člověk, který nedokáže jednat s lidmi a cítí se upozaděně je vlivem působení přípravku Regalen schopen vyrovnat se svou vlastní osobou, stanovit si vlastní hodnotu i postavení ve společnosti. Pomáhá člověku uvolnit se a svobodně vyjádřit své pocity. Bourá vnitřní zábrany a zároveň učí rozpoznávat své hranice.

Tak co, začnete již s regenerací vašeho těla s využitím bylinných bioinforamačních preparátů Energy? Ten, kdo to nepotřebuje, volí jinou cestu. Pokud vás však láká vyzkoušet účinky produktů Energy, tak hurá do toho! Nechte vaším tělem proudit sílu bylin a biorezonance. Pokud jste tomu otevřeni a jste na to připraveni, jděte do toho a nechejte v sobě proudit sílu byliny s léčivým účinkem, které lidstvo doprovází již od začátku samotné existence.

Související produkt
Regalen 30 ml
Energy / 650 Kč
Bioinformační produkt Regalen je širokospektrálním přípravkem s obsahem řepíku lékařského, který normalizuje funkci jater a žlučníku.
Detail produktu