Masáže od Saloosu

Masáže od Saloosuzdroj: shutterstock.com

V nabídce české značky přírodní kosmetiky Saloos najdete i pestrou nabídku masážních olejů. Mají přírodní složení certifikované certifikátem CPK BIO, a nabídnou vám tak luxus přírodních rostlinných olejů v bio kvalitě. Nabídnou vám voňavý zážitek, relaxaci po dlouhém dni a kvalitní péči o pokožku. Provoní nejen relaxační chvilky, ale i pokožku na dlouhé hodiny, navíc aromaterapeuticky uvolní tělo a mysl.

A proto si dopřejte chvilku pro sebe. Ať už poprosíte o masáž svého partnera nebo olej pořádně vmasírujete do pokožky po sprše samy. Tak nebo tak, vůni a pečující účinky masážních olejů Saloos si nenechte ujít! Dlouhé večery vám rychleji uběhnou a po dlouhém dni si konečně pořádně odpočinete.

Přejít na sekci článku:

5 důvodů, proč si dopřát masáž

Proč si dopřát masážzdroj: shutterstock.com

Uvolní vás po dlouhém dni! Po stresu a shonu předvánočních dnů si dopřejte chvilku pro sebe. Uvolněte se a nechte se hýčkat luxusem čisté přírody.

Postará se o krásnou pokožku. Masážní olej pomáhá regenerovat a hydratovat kůži, vaše pokožka tak bude po masáži jemná, hebká a sametová.

Potěší vaše smysly. Aromaterapeutická směs éterických olejů vás přenese do levandulových polí nebo růžového sadu. Stačí jen vnímat a uvolnit se.

Masáž zkrátí vaše dlouhé večery. Je to zábavnější než televize, zdravější než koukání do počítače a víc si u toho odpočinete než při uklízení.

Posílíte váš vztah s partnerem. Stačí chvilka, společné chvíle během dlouhého večera a vzájemný dotek.