Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Masáže od Saloosu

Masáže od Saloosu zdroj: shutterstock.com

V nabídce české značky přírodní kosmetiky Saloos najdete i pestrou nabídku masážních olejů. Mají přírodní složení certifikované certifikátem CPK BIO, a nabídnou vám tak luxus přírodních rostlinných olejů v bio kvalitě. Nabídnou vám voňavý zážitek, relaxaci po dlouhém dni a kvalitní péči o pokožku. Provoní nejen relaxační chvilky, ale i pokožku na dlouhé hodiny, navíc aromaterapeuticky uvolní tělo a mysl.

A proto si dopřejte chvilku pro sebe. Ať už poprosíte o masáž svého partnera nebo olej pořádně vmasírujete do pokožky po sprše samy. Tak nebo tak, vůni a pečující účinky masážních olejů Saloos si nenechte ujít! Dlouhé večery vám rychleji uběhnou a po dlouhém dni si konečně pořádně odpočinete.

Přejít na sekci článku:

5 důvodů, proč si dopřát masáž

Proč si dopřát masáž zdroj: shutterstock.com

Uvolní vás po dlouhém dni! Po stresu a shonu předvánočních dnů si dopřejte chvilku pro sebe. Uvolněte se a nechte se hýčkat luxusem čisté přírody.

Postará se o krásnou pokožku. Masážní olej pomáhá regenerovat a hydratovat kůži, vaše pokožka tak bude po masáži jemná, hebká a sametová.

Potěší vaše smysly. Aromaterapeutická směs éterických olejů vás přenese do levandulových polí nebo růžového sadu. Stačí jen vnímat a uvolnit se.

Masáž zkrátí vaše dlouhé večery. Je to zábavnější než televize, zdravější než koukání do počítače a víc si u toho odpočinete než při uklízení.

Posílíte váš vztah s partnerem. Stačí chvilka, společné chvíle během dlouhého večera a vzájemný dotek.

Související produkt
Masážní olej erotika 50 ml
Saloos / 147 Kč
Směs rostlinných olejů regeneruje pokožku. Mix esenciálních olejů působí jako afrodiziakum a uvolní vaši mysl. Dovolí vám relaxovat a užít si chvíle ve dvou. Olej je vhodný pro partnerské masáže.
Detail produktu