Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Masáže od Saloosu

Přejít na sekci článku:

Neutrální masážní olej aneb namíchej si sám!

Vyrobte si vlastní masážní olej zdroj: shutterstock.com

Esenciální oleje nejsou pro každého. Ne každému voní předem zvolená kombinace přírodních silic a ne každý esenciální olej je vhodný pro každý typ pokožky. I tak se ale nemusíte masážních olejů od Saloosu vzdávat. Můžete totiž vyzkoušet neutrální masážní olej. Ten obsahuje pouze mix pěti rostlinných olejů: slunečnicový, meruňkový, mandlový, makadamiový a sezamový. Díky tomu je vhodný i pro citlivou, alergickou a ekzematickou pokožku. Rostlinné oleje jsou nedráždivé, uklidňují a podporují přirozenou rovnováhu pokožky.

Esenciálních olejů se ale vzdávat nemusíte. Stačí si jenom vybrat podle libosti, voňavých preferencí nebo typu pokožky a esenciální olej do neutrálního masážního oleje přidat. Využijete tak výhod a pečujících vlastností rostlinných olejů, stejně tak i aromaterapeutických výhod zvolených přírodních silic. Svou personalizovanou vůni můžete vybírat od značky Saloos, nabízí velké množství éterických olejů, které zpříjemní vaše relaxační chvíle. Stačí jen přidat několik kapek do masážní směsi, a pak už si jen užívat voňavých chvilek.

Související produkt
Tangarinka 10 ml
Saloos / 94 Kč
Éterický olej s velice příjemnou nasládlou citrusovou vůní působí velice harmonicky a je vhodný také pro provonění dětského pokoje. Uvolňuje napětí a účinně zmírňuje bolesti.
Detail produktu