Zahřejte se čajem

Zahřejte se čajemzdroj: shutterstock.com

Spolu s teplou dekou a zapálenou svíčkou je čerstvý uvařený čaj skvělým způsobem, jak si zpříjemnit dlouhé zimní večery a čekání na Vánoce. Stačí jenom vybrat tu správnou příchuť, dochutit a zachumlat se do deky s plným hrníčkem voňavého nápoje. Zahřeje, zachutná a nabídne příjemnou relaxační půlhodinku. Navíc čaj a případně káva je velmi vděčný dárek, který potěší každého.

Přejít na sekci článku:

4 + 1 důvod, proč darovat čaj Numi!

Numi čajezdroj: shutterstock.com

1 Balíček čajů na ozkoušení je skvělý jako dárek pro někoho, u koho prostě nevíme, ale i tak mu chceme udělat radost. Zkuste vybrat obyčejný černý čaj, pokud se do něj přidá mléko a cukr dokáže velmi dobře nahradit i ranní kávu, a je tak vhodný jako dárek opravdu pro každého.

2 Čaj zahřeje. Stejně tak jako dárek zahřeje na duši a na těle, tak i čaj ukáže svou hřejivou tvář. Čaj si čas od času uvaří opravdu každý a navíc v zimě přijde opravdu vhod. Ať už po dlouhé procházce sněhem nebo při večerním návratu domů z rozpršeného města.

3 Čaj není jenom obyčejný čaj, který si pamatujete ze školní jídelny. V dnešní době už můžete koupit čaje vysoké kvality z Fair Trade obchodu, které nabídnou nejen tradiční chutě černého, zeleného nebo ovocného čaje, ale také netradiční zeleninové či čokoládové příchuti.

4 Kvalitní čaj potěší každého labužníka. Navíc u Numi můžete vybírat z tak originálních příchutí, že překvapí i znalce. Od zelených, černých, pu-erh až po bylinné čajové směsi... nevažte se a odvažte se.

5 Numi totiž umí!