Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zahřejte se čajem

Zahřejte se čajem zdroj: shutterstock.com

Spolu s teplou dekou a zapálenou svíčkou je čerstvý uvařený čaj skvělým způsobem, jak si zpříjemnit dlouhé zimní večery a čekání na Vánoce. Stačí jenom vybrat tu správnou příchuť, dochutit a zachumlat se do deky s plným hrníčkem voňavého nápoje. Zahřeje, zachutná a nabídne příjemnou relaxační půlhodinku. Navíc čaj a případně káva je velmi vděčný dárek, který potěší každého.

Přejít na sekci článku:

4 + 1 důvod, proč darovat čaj Numi!

Numi čaje zdroj: shutterstock.com

1 Balíček čajů na ozkoušení je skvělý jako dárek pro někoho, u koho prostě nevíme, ale i tak mu chceme udělat radost. Zkuste vybrat obyčejný černý čaj, pokud se do něj přidá mléko a cukr dokáže velmi dobře nahradit i ranní kávu, a je tak vhodný jako dárek opravdu pro každého.

2 Čaj zahřeje. Stejně tak jako dárek zahřeje na duši a na těle, tak i čaj ukáže svou hřejivou tvář. Čaj si čas od času uvaří opravdu každý a navíc v zimě přijde opravdu vhod. Ať už po dlouhé procházce sněhem nebo při večerním návratu domů z rozpršeného města.

3 Čaj není jenom obyčejný čaj, který si pamatujete ze školní jídelny. V dnešní době už můžete koupit čaje vysoké kvality z Fair Trade obchodu, které nabídnou nejen tradiční chutě černého, zeleného nebo ovocného čaje, ale také netradiční zeleninové či čokoládové příchuti.

4 Kvalitní čaj potěší každého labužníka. Navíc u Numi můžete vybírat z tak originálních příchutí, že překvapí i znalce. Od zelených, černých, pu-erh až po bylinné čajové směsi... nevažte se a odvažte se.

5 Numi totiž umí!