Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Masáže od Saloosu

Přejít na sekci článku:

Masážní oleje Saloos

Masážní oleje Saloos zdroj: shutterstock.com

Masážní oleje Saloos jsou vyrobené z kombinace rostlinných za studena lisovaných olejů, které jsou navíc v bio kvalitě. Na výběr je mnoho variant masážních olejů, vybírat můžete z různých aromat: od svěžích citrusových přes hřejivé smyslně erotické až po uklidňující levandulovou nebo růžovou vůni. Speciální mixy esenciálních olejů v Saloos masážních olejích také pečují například o celulitidu nebo uvolňují svaly po fyzické zátěži.

S masážními oleji Saloos si můžete zpříjemnit každý večer. Esenciální oleje působí aromaterapeuticky, uvolňují mysl a smysly, přináší relaxaci po dlouhé dni. Masážní oleje poslouží nejen pro masírování a pro zpříjemnění chvilky odpočinku, ale také se postarají o hebkou a jemnou pokožku. Rostlinné oleje hydratují a regenerují, zatímco přidané esenciální oleje dodávají vůni. Masážní oleje tak můžete využít jako běžné tělové oleje a dopřát si hydratační aromaterapeutický zážitek každý den. Nebo zkuste malé množství oleje přidat do teplé vody pro extra výživnou a pečující koupel.