Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Masáže od Saloosu

Přejít na sekci článku:

Péče rostlinných olejů

Rostlinné oleje zdroj: shutterstock.com

Masážní oleje Saloos jsou směsicí pěti rostlinných olejů a esenciálních olejů. Masážní základ je vždy stejný a je tvořen slunečnicovým, meruňkovým, mandlovým, makadamiovým a sezamovým olejem, zatímco přidané esenciální oleje se u každé lahvičky liší. Esenciální oleje přináší vůni a specifické vlastnosti pro každý druh oleje, ale co vlastně přináší kůži rostlinné oleje v masážní směsi?

Slunečnicový je jedním ze základních a nejpoužívanějších olejů a to nejen v kuchyni. Má totiž vynikající hojivé účinky, zvláčňuje a regeneruje.

Meruňkový masážní olej zjemňuje, jde totiž o olej velmi lehké konzistence, který se rychle vsakuje. Je vhodný pro alergie, uklidňuje totiž podrážděnou pleť a také vyživuje suchou pokožku.

Mandlový patří mezi nejjemnější a nejuniverzálnější oříškové oleje, je vhodný pro každého, bude vyhovovat i náročné a citlivé pokožce, stejně jako meruňkový olej totiž i mandlový zklidňuje podráždění a hojí pokožku.

Makadamiový je velmi výživným olejem, který se dokáže postarat o suchou a náročnou kůži. Podporuje regeneraci a hydratuje.

Sezamový je skvělým pečujícím olejem pro problematickou pokožku, přispívá k detoxikaci a pomáhá čistit kůži. Je vhodný i pro citlivou pleť.

V masážním olejovém mixu tak dostáváte pořádnou dávku výživy a hydratace, regenerace a zklidnění. Přírodní luxusní péče se o vaši pokožku postará. Směs je pečlivě smíchána tak, aby poskytla dostatečnou výživu, ale zároveň zbytečně pokožku nezmastila a nezatížila. Masážní oleje jsou velmi vhodné i pro citlivou pokožku, pomáhají ji zklidňovat a regenerovat. Stačí si jen vybrat ten správný mix s přidanými esenciálními oleji. A nebo vyzkoušejte neutrální variantu.