Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.
Michaela Kaplanová

Michaela Kaplanová

Studovala mimo jiné tradiční čínskou medicínu - fytotrerapii (Institute of Chinese Herbology, CA). Zajímá se o čaje, byliny, makrobiotiku, potravinové doplňky, dále pak psychologii, abstraktní malbu. Sféru svých zájmů překvapivě doplňuje o motokros. Jezdí po mx tratích na běžné motokrosové motorce Honda a po lesích s ohledem k životnímu prostředí na elektrické motorce KTM. Je spoluvlastníkem BIOOO, spravuje firemní finance, dovoz produktů ze zahraničí, velkoobchodní prodej. V kamenné prodejně BIOOO ji zastihnete nárazově, zato Vám ráda poradí ohledně vhodných potravinových doplňků a stravy z pohledu čínské medicíny přes email (michaela.kaplanova@biooo.cz).

Základy tradiční čínské medicíny

Základy tradiční čínské medicíny

Tradiční čínská medicína je starodávným učením o zdraví a rovnováze organismu. Pokud je totiž vnitřní prostředí v člověku mimo rovnováhu, projeví se to v celkovém stavu organismu. Může se objevit nemoc nebo jiné fyzické potíže, nebo může být problém zatím pouze vnitřní, ale dříve nebo později se objeví počínající symptomy, kterých je možné si povšimnout. Pokud se vnitřní stav organismu ještě více vychýlí z rovnováhy, symptomy přibývají či se zdůrazňují. Západní medicín...

  • 1

Nejčastější štítky autora