Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dopisy Ježíškovi 3. díl

Dopisy Ježíškovi 3. díl Zaměstnanci Biooo.cz píší dopis Ježíškovi. Co si do svého dopisu napsali?
Anna Nádvorníková
5,0 5
6

Dopisy Ježíškovi zdroj: unsplash.com

Co si k Vánocům z Biooo přeje architektka, projektový koordinátor, copywriterky a co naše školitelka? Jsou to ověřené tipy, které vás možná inspirují k dárkům na poslední chvíli!

Mateří kašička

Pokud někdo od nás z Biooo něco neví, jde za Bárou Křížovou. Je to totiž nevyčerpatelný zdroj informací. Bára naprosto samozřejmě dokáže skloubit znalosti těla hmotného i emocionálního. Je neomylná v bioinformačních tinkturách i ve výběru make-upu. Proto jsme byli zvědaví, co si od Ježíška přeje ona. Tedy je to CC krém od Mádary. „Vyzkoušela jsem, a je skvělej,“ říká Bára a pokračuje: „Sjednotí pleť a není vůbec těžký, takže skoro není jeho vrstva na pleti vidět. Přesně, co teď potřebuju,“ pochvaluje si Bára jeho krémovou konzistenci.  

Dále si přeje mateří kašičku od značky Nástroje zdraví. „Je to totiž výjimečný zdroj živin blízký našemu tělu. Když si na ni vzpomenu, tak začnu slintat,“ komentuje další položku ve svém dopisu Ježíškovi Bára.

A pak už jenom Diozon krém od Diochi. „Mám v plánu ho vyzkoušet, protože mě zajímají účinky ozónu na pleť,“ říká pro nás trochu záhadně Bára a o to více se těšíme, až ho dostane a my vám o něm napíšeme více!

Bára Křížová, školitelka

Vůně

Pro copywriterku Pavlínu jsou Vánoce ve znamení vůní. Od Ježíška by si přála parfémovou vodu Nuvola od značky Farfalla. „Je to pro mě osvědčený parfém, který svými teplými nótami přímo vybízí k používání v zimním období. Působí skvěle na psychické vyčerpání a  dodává pocit duševní harmonie. Navíc je výborným pomocníkem při projevech premenstruačního syndromu,“ představuje nám tuto vůni Pája a dodává, že je vůně spíše vhodná „pro ženy, které mají rády těžší, vanilkovo-dřevité, meditativní kombinace.“

Pavlína Klaudová, copywriterka

Crazy balzámy

Další copywriterka Zuzka by si od Ježíška přála zásobu balzámků Crazy Rumors. „Miluju jejich příchutě i to, jak krásně zvláční rty,“ říká Zuzka a přidává k seznamu přání ještě čokolády Dolfin. „Už jsem jich pár zkoušela, a jsou fakt boží! A ještě by mě Ježíšek potěšil nějakou prodlužující řasenkou, protože ta moje od PuroBIO už je vyschlá, a jsem líná si koupit novou,“ dopisuje svůj dopis Zuzka. 

Zuzana Holmanová, copywriterka

Oční okolí

Milanova práce se odehrává na počítači. Stále sleduje obrazovku a z toho nejen mohou otékat oči, ale také se namáhá oční okolí. Milan by si přál vyzkoušet, jaký efekt má oční fluid společně s krémem od stejné značky a vybral si k tomu kosmetiku Martina Gebhardt. Druhý produkt, který si napsal do dopisu Ježíškovi, je arganový olej od Góvindy. Ten je skvělý nejen na tělo a vlasy, ale také do kuchyně a Milana zajímá, jak se liší ve studené kuchyni od oleje olivového.

Milan H., projektový koordinátor

Dekorativka od ZAO

„Uvědomila jsem si, že jsem si o nic nenapsala Ježíškovi!,“ říká naše architektka Jolana a hned omluvně dodává, „snad ještě není pozdě...“ Není! Takže v klidu může svůj seznam přání začít s dekorativní kosmetikou od ZAO. „Vzhledem k tomu, že jsem celkem estét, mám i v koupelně ráda všechno sladěné, a navíc miluju tmavě zelenou barvu a výrazné rtěnky,“ komentuje svůj výběr Jolana.  Ano, ZAO se kombinuje opravdu snadno. Konkrétně by si Jolana přála matnou rtěnku Pink Red, tekuté oční linky Emerald Green a minerální oční stíny Golden Green... „Aaaaach,“ rozplývá se a my jí to vážně přejeme!

Jolana Hrochová, architektka

Související produkt
Mateří kašička bio, kapsle 60 ks, 18 g
Nástroje Zdraví / 399 Kč
Doplněk stravy obsahuje mateří kašičku a včelí pyl, které příznivě ovlivňují některé fyziologické funkce těla. , 
Detail produktu