Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Šťastné svátky i pro zvířata

Šťastné svátky i pro zvířata Biooo přispívá na psí útulky pětikorunou z každého produktu od Dr. Bronner´s a jejich ALL-IN-ONE mýdly.
Anna Nádvorníková
4,3 5
7

Charita v Biooo zdroj: biooo.cz

Naši mazlíčci si Vánoce užívat umějí, mají totiž domov a lásku, kterou jim můžeme dát. Ne všichni pejsci a kočičky však mají svoje pečující dvojnožce. Útulky jsou plné zvířat, která domov ztratila. My v Biooo bychom si přáli, aby i o tyto zvířátka bylo postaráno co nejlépe. Proto jim dodáváme čisté přírodní mýdlo Dr. Bronner´s a z každého výrobku této značky sbíráme pětikorunu na podporu čtyř útulků, které pravidelně obdarováváme, nejen o Vánocích!

I po celý následující rok budeme do vybraných útulků dodávat přírodní mýdlo ALL-ONE! od Dr. Bronner´s, které je tak čisté, že ho můžete bez problémů používat i na zvířecí pokožku a chlupy. Zvířátka mají čistou srst, zdravou pokožku, a navíc se mýdlem s esenciálními oleji zbavují i parazitů.

Dr. Bronner´s

ALL-ONE! mýdla od Dr. Bronner´s jsou ohleduplná nejen k nám a našim mazlíčkům, ale také k přírodě. Za tímto zodpovědným přístupem stojí rodina Bronnerů, jejichž mýdlářská tradice sahá hluboko do minulosti. Současní Bronnerovi si potrpí na fair-trade obchod a poctivé jednání v rámci firmy i vzhledem k dodavatelům. Majitel firmy, David Bronner jde ostatním příkladem. Snaží se o co nejproduktivnější ekologickou výrobu a ochranu planety – a to se nám líbí! I proto vznikl tento charitativní projekt, který je spojený se zdravými kosmetickými produkty a zároveň pomáhá zvířátkům v nouzi. Zapojte se i vy!

Dárek pro dva

Nyní máte šanci potěšit vánočním dárkem nejen vaše blízké, ale také útulky, které výtěžek z charity použijí na krmivo a péči o zvířátka. Z každého výrobku od Dr. Bronner´s jde pětikoruna na útulky Zvíře v tísni, AniDef, Voříškov a Šance pro jejich život. Nenechte si ujít například dárkový set tekutých univerzálních mýdel ALL-ONE! Mystery set. Sada obsahuje čtyři mýdla, která využijete na cestách i třeba, když si jdete zacvičit a šetříte prostor v tašce. Mýdla jsou vysoce koncentrovaná, tak vám na umytí těla i vlasů stačí opravdu jen kapička.

Dobrý skutek

Dělá nám radost, když můžeme pomáhat tam, kde je třeba – našimi výrobky i finančně. Produkty, jejichž koupí podporujete charitu, v kamenné prodejně naleznete s růžovým štítkem s nápisem Dobrý skutek. Nákupem kvalitního veganského výrobku zušlechtíte nejen svoji fyzickou schránku, ale vylepšíte si i karmu příspěvkem na dobrou věc.