Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Čichám čichám Kravinu: BIO mňamky pro zvířecí gurmány

Pet Farm Family jídlo pro psy a kočky zdroj: Pet Farm Family

Mé jméno je Sušienka a jsem slečna vipetího chrtíka. Pár týdnů poté, co si mě páníčkové - Alie a Matej - osvojili, přišli na to, že mi kupované krmivo ze zverimexu nešmakuje a nevyhovuje. Moje bříško trpělo nadýmáním, panička byla nešťastná ze všech těch plastových obalů. 

Protože se sama odjakživa stravuje zdravě a vyznává ekologický způsob života, začala mi vytvářet vlastní domácí dobroty. Do výroby se pustila se vší vervou a vlastnoručně vyrobené pamlsky rozdávala i svým přátelům, ti zase dalším přátelům… až museli s  přítelem zahájit velkovýrobu pod vlastní značkou. Tak se zrodila firma Pet Farm Family, dříve Sušienkovo.

O firmě

Společnost Pet Farm Family vznikla v roce 2016 a sídlí v pražských Vysočanech. Psí a kočičí ráj nese název Křupavé místo a nejde jen o výrobnu s prodejnou, nýbrž o prostor, kde se mohou páníčci i jejich čtyřnozí miláčci scházet a debatovat, moderní pojetí celého konceptu nabízí i prostornou terasu k letnímu posezení.

Posláním Pet Farm Family je vytvářet kvalitní plnohodnotné krmivo pro psy i kočky bez zbytečných přidaných látek s podporou tuzemských farmářů, od kterých suroviny odebírají. Celá budova Křupavé místo běží na zelené energii, využívají pouze lokální zdroje (čímž snižují emise CO2) a jen 100% recyklovatelné či rozložitelné obaly. Součástí jejich filozofie je i absolutní transparentnost, takže každý z návštěvníků může nahlédnout do Pet kuchyně, kde veškeré dobroty vznikají.

Momentálně nabízí celou plejádu pamlsků pro chlupáče, které jsou zdravé, chutné a kromě ČR je prodávají také na Slovensku, v Maďarsku, Dánsku a brzy i v Německu. U nás na webu můžete pro své štěkající nebo mňoukající miláčky vybírat ze šťavnatých konzerv s hovězím masíčkem, které zasytí bříško a potěší i ty nejmlsnější jazýčky, dále jsme pro vás zalistovali chutné BIO granule, gurmánský sušený stejk či poctivý, dlouho vařený hovězí vývar.

Čím se liší od ostatních výrobců BIO zvířecích krmiv?

V přístupu k výrobě jsou opravdu poctiví. Jejich krmiva z převážné části tvoří svalovina, tuk, chrupavky nebo lyofilizované suroviny, vnitřnosti pak tvoří spíše okrajovou část. I proto je výroba velice nákladná, ovšem ve výsledném produktu jsou zachovány všechny živiny oproti konkurenci, kdy mnozí výrobci do svých krmiv sice přidávají přírodní suroviny, většinové procento však sestává spíše z odpadové části čili vnitřností.

Svět je nesmírně obrovský a rozmanitý, ale zároveň křehký a plný života, v tom tkví jeho krása. Pet Farm Family neustále zlepšuje a hledá alternativy ke stávajícím surovinám a procesům. Páníčkům dodávají vyvážené a zdravé krmivo, díky kterému budou moci jejich miláčkové bez starostí prospívat. Zdraví psů a koček se přímo odvíjí od dobrého jídla a i u nich platí staré známé „jsi to, co jíš“.

POKUD JSME ZMĚNILI ŽIVOT ALESPOŇ JEDNOMU CHLUPÁČOVI K LEPŠÍMU, VŠECHNO TO NAŠE ÚSILÍ STÁLO ZA TO, BAF!

 

Dopřejte svým zvířecím parťákům poctivé a kvalitní dobroty plné důležitých živin: