Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Holle: Dětská organická výživa s dlouholetou tradicí

Produkty od Holle zdroj: Holle

Holle je švýcarská značka dětské bio výživy s 85 letou tradicí a je jednou z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě vůbec. V žádné jiné oblasti není vyšší očekávání kvality vyšší, než právě u dětské  stravy. 

Právě dlouholetá pevná důvěra rodičů ve výrobky Holle tvůrce zavazuje k tomu, dělat vše proto aby zůstali v co nejužším spojení s biodynamickým zemědělstvím a mohli tak vašim dětem i nadále nabízet co nejjemněji zpracované produkty na principu přírodní kvality.

O značce

Značku založil Albert Diefenbach v roce 1933 ve městě Arsheim, původně jako specializovanou společnost na zpracování potravin nesoucí název Holle food AG, což dalo základ značce dětské organické výživy. 

Již od samého počátku se v Holle striktně stavěli k principům přírodní kvality a již více jak 80 let nekompromisně odmítají jakékoliv chemické zpracování či používání syntetických konzervantů, sladidel nebo barviv.

Dnes už používají jen suroviny z čistě biodynamického a organického zemědělství, což je podstatou výjimečné kvality jejich, více jak 60 výrobků stravy určené těm nejmenším. 

Společnost má závody ve švýcarském Riehenu a v Grünsfeldu v Báden-Württembersku v Německu, ale jejich sortiment, zahrnující kojenecká mléka, výživu, dětské kaše, přesnídávky a různé krekry, je dostupný ve více jak 40 zemích světa.

Celostní kvalita a výhled do budoucna

Při pěstování všech surovin se zcela obejdou bez chemických hnojiv a pesticidů. Používají jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované suroviny, které získávají od svých dlouholetých dodavatelů, kteří pracují podle přísných pravidel Demeter. 

Vstupní suroviny a jejich následné zpracování prochází neustálým systémem kontroly kvality. Každý jeden výrobek, který vyprodukují, je během skladování pečlivě kontrolován, aby se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečností a výživové požadavky.

U každého z produktů je navíc garantováno, že je neobsahuje geneticky upravené přísady (podle nařízení EU).

Co je DEMETER?

Demeter je označení pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství a mohou ji používat pouze přísně vybraní partneři. 

Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter (Demeter Society), a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství. 

Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu a to bez jakýchkoliv kompromisů.

Organické Certifikační logo

Organické Certifikační logo EU se objevuje na všech Holle výrobcích pro děti a znamená, že všechny produkty splňují ta nejpřísnější pravidla požadované kvality. Pod zeleným logem vždy najdete číslo certifikátu dokládající, kde byl výrobek vyroben a kontrolován, DE například znamená Německo (Deutschland), a dále označení, odkud suroviny pocházejí - např. “EU-agriculture" = "EU - hospodářství".

 

Nakupte svým dětem jen ty nejkvalitnější dobroty od Holle: