Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Good Clean Love: pro spokojený sexuální život

Produkty od Good Clean Love zdroj: Good Clean Love

Good Clean Love. To je značka přinášející na trh revoluční přístup k ženskému intimnímu pohodlí a sexuálnímu zdraví. 

Vznikla téměř před dvěma desítkami let na impuls jedné ženy, která měla strasti v partnerském i intimním životě, takže myšlenka, jež prvně započala u kuchyňského oleje, dala vzniknout značce, která úspěšně od roku 2003 pomáhá ženám zlepšit jejich reprodukční zdraví a sexuální potěšení. 

A co je navíc skvělé, toto všechno za pomoci netoxických látek, které se v běžných lubrikantech a produktech ženské hygieny nacházejí.

O značce

Zakladatelkou a generální ředitelkou značky je Wendy Strgar, která přišla s myšlenkou maximálního pohodlí a přirozenosti pro intimní partie, když se sama toho času pokoušela zachránit svůj partnerský vztah a sexuální život. 

Od mnoha žen slýchávala o intimním diskomfortu a vedlejších účincích konvenčních lubrikantů. Po kojení 4 dětí pro ni byl sex velice bolestivý a všelijaké dostupné konvenční lubrikanty jí nevyhovovaly, ba dokonce na některé měla těžké reakce.

Když dlouho nenacházela nic, co by jejímu tělu vyhovovalo, rozhodla se vyrobit si svůj vlastní lubrikant pouze z čistých přírodních surovin. Takový, který bude tělu jakoby vlastní. A tak začala Wendy experimentovat u sebe v kuchyni, s oleji, z čehož později vznikla řada afrodiziakálních olejů Love Oils

Zároveň zkoumala, co vlastně obsahují běžné lubrikační gely a ve snaze vyhnout se petrochemikáliím, parabenům či syntetickým parfemacím, vytvořila lubrikant Almost Naked. Během prvního desetiletí spolupracovala s předními vědci a gynekology a ve spolupráci s nimi vyvinula mnoho inovativních a unikátních formulí.

Její společnost jako první vyvinula organické lubrikanty, které byly národním institutem zdraví (NIH) označeny za nejbezpečnější intimní lubrikanty na trhu vůbec. Ve spolupráci s vědci z „John Hopkins Univerzity“ vyvinuli unikátní formuli nazvanou Bio Match™, která odpovídá optimálnímu vaginálnímu pH a rovnováze solí. 

Jejich produkty jsou vědecky vyspělé, testované a doporučují je lékaři po celé zemi pacientům všech věkových skupin a ve všech fázích života, pro zlepšení intimních vztahů a vaginálního zdraví.

Uvědomělý přístup ke zdraví i planetě

Společnost myslí také na sociální odpovědnost a ochranu životního prostředí. Získala cenu PETA Compassionate Company Award za práci při změně požadavků FDA na testování na zvířatech. 

Používají „zelené plasty“ – obaly vyrobené z recyklovatelné cukrové třtiny

Zároveň se snaží sladit potřeby lidí a planety s obchodními praktikami - Good Clean Love věnuje 10 % veškerých výnosů z internetového prodeje neziskovým organizacím jako jsou Globální fond pro ženy a Každá matka se počítá.

Co v jejich produktech NE/najdete

V jejich produktech rozhodně nenajdete žádné parabeny, petrochemikálie, syntetické přísady či silné konzervanty. Jednotlivě mohou vyvolávat vedlejší účinky, jako jsou svědění, pálení či otoky tkáně. 

V kombinaci pak mohou navíc negativně ovlivnit zdraví a poškozovat vaginální a rektální tkáň. Good Clean Love vždy používá ty nejbezpečnější přírodní ingredience

Využívá svých nejnovějších vědeckých výzkumů ženské hygieny – proto některé produkty (např. řada Bio Match) mají schopnost vyrovnat pH. Jejich lubrikanty jsou 100% izoosmotické (= to znamená, že nepoškozují vaginální tkáň).

Ve složení naleznete organickou šťávu z aloe, známou pro své léčivé, uklidňující a zvlhčující vlastnosti. Šťáva velice dobře napodobuje přirozenou vlhkost intimních partií žen. Jejich speciální odrůda aloe umožňuje nízkou hladinu konzervačních látek.

Jako zahušťovadlo používají hydroxyetylcelulózu nebo rostlinný agar (získávaný z mořských řas), ten kromě zahuštění navíc ještě poskytuje extra lubrikaci. Xantanová guma též plní funkci zahušťovadla a stabilizátoru.

Pro podporu rovnováhy laktobacilů a udržení optimálního pH používají kvalitní (ve farmaceutické kvalitě) kyselinu mléčnou z kukuřice bez GMO.

Konzervanty, jako je sorbát draselný a benzoát sodný, obsahují jejich formule méně než 0,5 %, což je plně dostačující k zajištění bezpečnosti produktu.

Aroma produktů zajišťují certifikované organické rostliny. Například santalový olej používají ten nejkvalitnější indický, z udržitelných zdrojů.

 

Produkty od Good Clean Love: