Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pečujte o pokožku svých dětí silou pobaltské přírody Uoga Uoga

Děti, kluk a holka, Uoga Uoga zdroj: Uoga Uoga

Kosmetika Uoga Uoga je účinná, voňavá, zábavná a obohacená o pobaltské přísady: místní bobule, bílý jantar a bylinky“.

Značka vznikla v roce 2010. Nejprve vytvářeli pleťové masky pro sebe a rodinné příslušníky, poté je nabízeli přátelům a přátelům přátel… jejich výrobky si rychle získaly nečekanou oblibu, a tak vznikl první e-shop na ne zcela profesionální úrovni, nicméně i tak uspěli. Ačkoliv dnes už patří mezi uznávané značky přírodní kosmetiky, stále věří, že by neměla být luxusní záležitostí, nýbrž artiklem dostupným pro každého.

O značce

Uoga Uoga nabízí produkty pro péči o celé tělo, od balzámů na rty, přes čištění pleti, krémy na ruce a nohy, pleťové oleje, sprchovou péči, mýdla, dárkové sady až po dekorativní kosmetiku a kosmetiku pro děti

V Uoga Uoga používají pouze čerstvé přírodní ingredience té nejvyšší kvality a do produktů nepřidávají nic, co by se neodvážili aplikovat na pokožku svých dětí. S výjimkou medu a včelího vosku nepoužívají žádné živočišné produkty, proto je většina výrobků vhodná také pro vegany. Produkty nikdy netestují na zvířatech. 

Ve složení Uoga Uoga najdete jen výtažky z bobulového ovoce a bylinek, med, za studena lisované oleje a kosmetické jíly. 

Kosmetiku vyrábí ručně a pouze v malých dávkách, což je jistota, že si zákazník koupí vždy čerstvý produkt. Používají jen několik jemných konzervantů povolených pro použití v přírodní kosmetice, proto je trvanlivost většiny výrobků poměrně krátká. Ale věřte nám - stojí za to!

Dětská řada zahrnuje pěnu do koupele, mycí gel, balzám na tělo a jemné mýdlo, které naleznete i u nás na webu. Obaly z recyklovaných materiálů zdobí roztomilé motivy zvířátek, které budou vaše děti i vás bavit a s nimiž si v koupelně určitě užijete spoustu zábavy. 

Ponořili jsme se do bublinkové koupele: 

UOGA UOGA BUCKET OF CLOUDS, DĚTSKÁ PĚNA DO KOUPELE 250 ML

S touto pěnou zažijete doslova magické okamžiky a potěší nejen děti, ale i vaše dětské já. 

Už z malého množství produktu (cca 2 lžičky) vznikne hojná pěna lehounká jako obláček a vanu naplní heboučkými bublinkami, jejichž výdrž/odolnost je průměrná. 

Díky zelenému zbarvení jsme sice čekali, že i voda bude obarvená, to se ale nestalo a po rozptýlení ve vodě se barva ztratila. 

Co jsem však ocenila, byla svěží nicméně, nevtíravá, citrusová vůně a čistě přírodní složení. 

Pěna je obohacena o olivový olej a jemné přírodní tenzidy. 

Nedráždí pokožku, nevysušuje, zjemňuje ji a podporuje její elasticitu.

Jediná nevýhoda je menší balení (zřejmě kvůli kratší době trvanlivosti), protože nám moc dlouho nevydržela. 

Museli jsme přidávat pravidelně do každé koupele, jinak by ve vodě nešlo hledat hračky skryté v bohaté pěně :).

 

Produkty pro děti od Uoga Uoga: