Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biooo odpoledne s tělovými oleji Weleda

Biooo odpoledne s tělovými oleji Weleda Biooo odpoledne s tělovými a masážními oleji Weleda na prodejně v přízemí OD Kotva.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
1

Biooo odpoledne s tělovými oleji Weleda zdroj: biooo.cz

Přijďte se seznámit s tělovými a masážními oleji Weleda do naší kamenné prodejny v OD Kotva! V pondělí 30. 3. a ve středu 1. 4. od 13 do 19 hodin můžete vyzkoušet kvalitní tělovou kosmetiku Weleda a zároveň si nechat poradit od odbornic přímo z této značky.

Tělové oleje Weleda obsahují rostlinné oleje té nejvyšší kvality, intenzivně pečují o pokožku celého těla a zanechávají ji zdravou. Kromě toho, tělové oleje obsahují i množství éterických olejů, které dodávají nejenom příjemnou vůni, ale také mají pozitivní účinky na naši mysl. Levandule zklidní a ukolébá ke spánku, zatímco citrusové plody dodají novou energii a příjemně naladí. Tak neváhejte a přijďte k nám na prodejnu v přízemí OD Kotva poznat tyto zázračné účinky přírody!

Nechcete aby vám akce utekla? Přihlašte se na ní na našem Facebooku - ZDE!

Související produkt
Levandulový zklidňující olej 100 ml
Weleda / 389 Kč
Zklidňující levandulový olej má příznivé účinky na tělo i na mysl. Příjemná vůně uvolňuje napětí, zatímco obsažené oleje pečují o pokožku. Levandulový olej je vhodný ke zklidňující masáži před usnutím.
Detail produktu