Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Představujeme vám BIOOO MARKET!

Představujeme vám BIOOO MARKET! V BIOOO MARKETU ve 4. patře OD Kotva v Praze naleznete rozšířený sortiment sekce mateřství, mazlíčci, lůžkoviny, ekodrogerie a představení mnoha přírodních značek. A nejen to! :-)
Karolína Kinclová
5,0 5
9

Představujeme vám BIOOO MARKET zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Mnozí z vás si již všimli, že se rozrůstáme. Ať už jste si byli vyzvednout e-shopovou objednávku, sháněli jste něco pro svou malou dvounohou ratolest, případně pro svou čtyřnohou ratolest, něco na praní prádla, ba dokonce i nějakou tu lůžkovinu, již jste tím pádem zavítali do našeho nového BIOOO MARKETU.

Co? Kde? Proč? BIOOO MARKET?

Ano, část sortimentu, kterou se chystáme značně nafouknout, jsme přemístili z BIOOO prodejny v přízemí OD Kotva až do 4. patra, kde se nachází tak zvaný Bibloo Concept Store čili otevřený prostor, kde se obchody prolínají, neboť nejsou ohraničeny zdmi. Nebojte se ale, že byste nás nenašli. V přízemí OD Kotva narazíte na výtahy, které vás vyvezou přímo do 4. patra a po vaší pravici se hned nachází BIOOO MARKET. Pokud máte raději dobrodružství a zvolíte cestu eskalátory, pak, jakmile opustíte jezdící schody, se vydejte vlevo, minete pár módních kousků a hned za tím bydlíme. :-)

Představení přírodních značek

V BIOOO MARKETU se můžete detailně seznámit s plným sortimentem všech značek, pro které máme výhradní zastoupení. Abychom vám ulehčili orientaci po MARKETU, každý regál je označený konkrétní značkou, tedy pokud vás zajímá přírodní kosmetika například s aloe vera, rozhodně nechcete minout německou značku Santaverde, která si pěstuje vlastní aloe vera na španělských pláních a šťávu získanou z aloe vera listů pak používá jako hlavní klíčovou složku ve všech svých produktech. Nebo pokud jste již slyšeli o zázraku jménem olivy, pak rozhodně nechcete minout italskou značku Mille Ulivi, která v podstatě vyrostla ze stromu olivovníku. Všechny tyto značky jsme ovšem ponechali i na prodejně v přízemí a do 4. patra přemístili sekce “mazlíčci”, “ekodrogerie” a “matka a dítě”. V BIOOO MARKETU jsme navíc vytvořili koutek na líčení, takže ve 4. patře najdete i přírodní dekorativní kosmetiku. A kdybyste se náhodou unavili (cestováním nebo velkým výběrem produktů ;-)), máme v BIOOO MARKETU i relaxační koutek, kde můžete ochutnat Numi čaje!

Představujeme vám BIOOO MARKET!

Matka a dítě

Za důvodem přemístění těchto sekcí je jednoduchý záměr - stále se rozšiřující sortiment. Chceme matkám i dětem co nejvíce usnadnit přístup k přírodní péči a nabídku vytvořit takovou, aby malí i velcí byli co nejvíce spokojení a na jednom místě našli vše, co hledají. V krátké i daleké budoucnosti můžete tedy očekávat více a více novinek. Některé maminky (nebo i tatínkové) zaregistrovali, že již máme v nabídce spoustu nových plenek, které jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů s ohledem životní prostředí (z biologicky odbouratelných materiálů). To, že jsou plenky šetrné i k dětské pokožce, snad ani nemusíme zmiňovat. Tyto pleny se týkají značek Bio Babby, Attitude, Nappynat, Moltex a Beaming Baby. V nedaleké době se můžete těšit i na látkové pleny a různé doplňky pro děti z biobavlny. A pokud si k nám pojedete nakoupit i s ratolestí v kočárku, BIOOO MARKET je dost prostorný pro spoustu kočárků! Jen nezapomeňte využít ten výtah, po eskalátorech byste se zbytečně nadřeli.

Ekodrogerie a lůžkoviny

V BIOOO MARKETU ve 4. patře OD Kotva mimo kompletní sortiment “matka a dítě” najdete také celou ekodrogerii, kterou jsme rozdělili podle účelu. Například všechny prací gely naleznete pohromadě (a to včetně velkých, několika litrových balení - tyto balení jsou nejen ekologičtější, ale navíc ušetříte). Nebo třeba prostředky na mytí nádobí - všechny hezky u sebe. V BIOOO MARKETU již narazíte i na rozšířený sortiment lůžkovin, momentálně máme nově v prodeji saténová povlečení nebo prostěradla, dále utěrky či ručníky z biobavlny, vše od firmy Tierra Organica. A někoho snad i potěšíme starými dobrými síťovkami (také z biobavlny)!

Doplňky a krmiva pro zvířata

V neposlední řadě sortiment “mazlíčci” též nově bydlí v BIOOO MARKETU. Tam na vás čeká lékárna pro zvířata, kompletní sortiment anglické firmy Beco Pets - to znamená ekologické hypoalergenní pelíšky vycpané zrecyklovanými plasty nebo hračky z přírodních “plastů”. Nezapomněli jsme ani na hladové krky, takže u nás seženete i krmivo pro psy a kočky. A mnoho dalších nezbytných věcí, co vaši chlupatí kamarádi nutně potřebují. :-)

Tak to by bylo nemalých novinek ze života BIOOO. Jsme neskonale rádi za vaši přízeň i neustále rostoucí zájem o přírodnější, zdravější, vědomější a ekologičtější způsob bytí. I nám nesmírně záleží nejen na planetě, ale také na vás. Můžeme vám tak alespoň slíbit spoustu pěkných novinek týkajících se nejen sortimentu. Ale o tom někdy jindy! :-)

Ze srdce - děkujeme!

Vaše BIOOO.CZ

Související produkt
Pohankový polštář 20x15cm, 403 různé vzory 1 ks, 20x15 cm, 0.1 kg
Besky / 209 Kč
Praktický malý polštářek, jenž můžete využít při širokém spektru obtíží. Dlouhodobě udržuje stálou teplotu, díky čemuž ihned uleví od bolestí a napomáhá regenerovat namáhané svalstvo.
Detail produktu