Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Profesionální vlasová kosmetika s dotekem přírody

Profesionální vlasová kosmetika s dotekem přírody Vyzkoušejte profesionální vlasovou péči Coslys jako ze salonu nebo si obarvěte vlasy kvalitní egyptskou hennou Five Fives.
Kristýna Lexová
5,0 5
2

Profesionální vlasová kosmetika s dotekem přírody zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Znáte ten pocit vlasů čerstvě upravených ze salonu? Profesionální vlasová kosmetika má své specifické kouzlo, které dokáže s vlasy udělat opravdu divy. Nyní si ale tento požitek můžete vychutnat i doma – a to bez kompromisů ohledně složení.

Přírodní kosmetika Coslys přináší na trh řadu vlasové péče, která se zcela vyrovná profesionálním produktům, avšak zároveň využívá síly rostlinných výtažků a ingrediencí. Tak můžete svým vlasům nabídnout to nejlepší, aniž byste je zbytečně zatěžovali syntetickými složkami. V této řadě si vyberete podle individuálních potřeb vašich vlasů.

Pro suché a poškozené vlasy s mirabelkou - pro slabé a nepoddajné vlasy s keratinem - pro mastné vlasy s mátou - proti lupům s břečťanem - pro normální vlasy s tužebníkem - pro barvené vlasy s izraelskou limonkou Pro suché a poškozené vlasy s mirabelkou - pro slabé a nepoddajné vlasy s keratinem - pro mastné vlasy s mátou - proti lupům s břečťanem - pro normální vlasy s tužebníkem - pro barvené vlasy s izraelskou limonkou

Šampon pro mastné vlasy s výtažkem z máty nejen minimalizuje tvorbu kožního mazu, ale zároveň osvěžuje pokožku hlavy a stimuluje růst vlasů. Pokud chcete naopak svým vlasům dodat výživu a lesk volte šampon či kondicionér pro suché vlasy s mirabelkovým olejem, jenž vyhladí vlasové vlákno. Přípravky zvýrazňující barvené vlasy a prodlužující lesk barvy vaše vlasy ochrání díky obsahu izraelské limonky a dalších extraktů. Zajímavou novinkou je pak také řada Weakened and Unruly – aneb když se vy a vaše vlasy prostě nedokážete domluvit. Šampon a kondicionér z této řady mají posilující účinky a usnadňují každodenní úpravu vlasů. Díky této nové široké kolekci vlasových přípravků si zkrátka všechny typy vlasů přijdou na své.

Barvení vlasů se zářivými odstíny henny

Henna Five Fives je to pravé pro obarvení vašich vlasů. Pokud jste ještě nevyzkoušela barvení hennou, tak přichází ten správný čas. Henna nejen dodá vlasům zářivý odstín, ale zároveň má silné pečující účinky. Barvení hennou je tudíž mnohem šetrnější, než použivání klasické barvy na vlasy a zároveň má dlouhodobé účinky na zvyšování kvality vlasů.

Profesionální vlasová kosmetika s dotekem přírody

Egyptská henna Five Fives je čistě přírodní kvalitní produkt – nenajdete zde opravdu nic navíc. Barvení s touto hennou je velice snadné a můžete vybírat z více odstínů. Klasický odstín hnědé s červenými odlesky rozhodně nikdy nevyjde z módy a je to také jeden z nejčastěji používaných. Henna má ale mnohem širší škálu barevných alternativ. Pokud toužíte po zlatavých vlasech, vyzkoušejte hennu zlatou, naopak barvu měděného kovu získáte s hennou v tomto odstínu. Velice oblíbený je hnědý odstín henny, který je často používán ženami s typickou středoevropskou světle hnědou barvou s našedlými odlesky – henna zvýrazní hnědé tóny a barvu krásně sjednotí. Tmavě hnědá a černá henna s indigem promění vaše vlasy v havraní křídla s oslnivým leskem.

Profesionální vlasová kosmetika s dotekem přírody

Pokud se ale nespokojíte s výběrem odstínů, můžete mezi sebou jednotlivé barvy henny míchat pro dosažení optimálního výsledku. Egyptská henna Five Fives je jednoduše přípravek k barvení vlasů s takřka neomezenými možnostmi.