Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Le Papier - dlouhotrvající přírodní rtěnky a balzámy v převratném papírovém obalu

Le papier dlouhotrvající přírodní rtěnky zdroj: Le papier

Rtěnky jsou symbolem dámské krásy, ukazatelem ženskosti, podtrhují smyslnost rtů.

Patří mezi nepostradatelné doplňky všedního života žen a každá z nás vlastní minimálně jednu. Správně zvolená rtěnka dokáže divy. Významně promění celý look a výraz tváře. Jedná se vlastně o takový nenápadný šperk, co i zdánlivě obyčejný outfit dokáže vyzdvihnout na zcela jinou úroveň. 

Trh nabízí nepřeberné množství rtěnek různých druhů. Od klasických přes dlouhotrvající, matné, lesklé, hydratační, tekuté až po lesky na rty nebo rtěnky v tužce. A právě ty nabízí značka Beauty Made Easy - ve své jedinečné produktové řadě Le Papier. A nejde o ledajaké rtěnky! Jejich unikátnost tkví v jedinečném papírovém obalu - 100% biologicky rozložitelném v přírodě. 

Papír na výrobu rtěnek pochází ze skandinávského lesa spravovaného udržitelným způsobem. Zpracovaný papír je recyklovatelný a znovu použitelný.  Zkrátka vše dokonale promyšleno do posledního detailu. Na jejich e-shopu si můžete přečíst doslovnou citaci o rozložitelnosti obalů:

„Pokud bude skladován v suchém prostředí a mimo přímé sluneční záření, rozklad bude trvat roky. Pokud bude zakopaný nebo hozen do moře, přirozeně se rozloží a absorbuje do ekosystému. Tyto obaly jsou navrženy tak, aby neobsahovaly žádný odpad.“

Přejít na sekci článku:

Převratný zerowaste obal

Le papier - odmotávání inovativní rtěnka a balzám na rty zdroj: Le papier

A víte, čím vás tyto rtěnky ještě dostanou? Vzít líbivě vyhlížející obal, který se na vás usmívá z regálu, sundat víčko, otočit a naklást barvičku na rty… pché, to umí každá rtěnka. Ale krasavice od La Papier na to jdou jinak. Nejsou ani vysouvací, omalovaný hrot se neořezává. Aby byly unikátní se vším všudy, jdou na to mazaně. Papírový obal si jednoduše pomocí tenoučkého provázku postupně odmotáte. Jen se samy podívejte:

 

Bohatá škála odstínů

Co se samotných odstínů rtěnek týká, značka jich nabízí celkem 8 - 4 lesklé a 4 matné. Plus 4 balzámy na rty.

Le papier Beauty Made Easy odstíny rtěnek a balzámů

Všechny odstíny se vyznačují vysokou pigmentací s kvalitním krytím a dlouhou výdrží. Rtěnka jednoduše splyne s podkladem, nezvýrazňuje vrásky nebo šupinky a zanechá rty hedvábně hebké. 

Jste-li milovnicí rtěnek a balzámů, tenhle kosmetický skvost byste si jednoznačně neměla nechat ujít a určitě se vyplatí investovat. Jelikož jsou rtěnky i balzámy bez jakýchkoliv chemických konzervantů, stabilizátorů a dalších syntetických látek, vy budete krásná a zároveň šetrná k planetě ale i ke svému zdraví.