Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nalakujte si nehty v podzimním stylu

Nalakujte si nehty v podzimním stylu Vyzkoušejte laky na nehty v podzimním stylu v barvách, jako je vínová, tmavší fialová nebo smaragdová.
Kristýna Lexová
3,3 5
3

Nalakujte si nehty v podzimním stylu zdroj: pixabay.com

Ať chceme nebo ne, podzim už klepe na dveře a s ním přicházejí i nové barevné trendy ve všech oblastech dekorativní kosmetiky. Právě teď je ten správný čas převléci svoje nehty do podzimního kabátku.

Letní slunečné dny jsou již pomalu za námi a přichází snad nejbarevnější období roku – podzim. S nastupujícím obdobím babího léta a podzimu máme spojené jiné barvy, přirozeně se uchylujeme k tmavším a tlumenějším odstínům. Pokud si lakujete nehty, tak je ten pravý čas vyměnit zářivé letní neonky za nestárnoucí eleganci. Jsou to totiž právě nehty, na kterých se barvy mění nejsnadněji a na rozdíl od líčení, kdy vám změna barevného spektra může i celkem podstatně změnit výraz tváře, můžete nehty měnit čistě podle nálady.

Sluneční paprsky jsou na podzim mnohem měkčí, slunce tolik nepálí a i naše nálada je zklidněnější. V letním období na nehtech rády experimentujeme a prim vedou velmi zářivé odstíny. Mnoho z nás vyzkouší například výrazné neonové barvy, které jsou přímo synonymem léta. Zároveň se také necháváme inspirovat modrými mořskými hlubinami a velmi oblíbené jsou například odstíny tyrkysové či smaragdové modři. Ani na podzim se nemusíme vzdávat našich oblíbených odstínů, stačí je jen trochu modifikovat.

Nalakujte si nehty v podzimním stylu

Rudé a korálové odstíny jen mírně ztlumte a zaměřte se například na vínovou či tmavší fialovou. Oba tyto odstíny jsou velice elegantní, hodí se ke studenějšímu období roku a podtrhnou každý outfit. Právě tmavší odstíny švestkové či vínové jsou jako stvořené do práce či pro startující období večírků, navíc jsou velice univerzální a ženské.

Nalakujte si nehty v podzimním stylu

Pokud milujete modrou a nehodláte se jí vzdát ani na podzim, tak chybu rozhodně neuděláte s klasickou námořnickou modří. Ta se opět hodí ke všemu a můžete ji nosit třeba celý rok. V případě, že toužíte po něčem výraznějším, tak sáhněte po ultramarínové modré, buď v klasickém krémovém vzhledu nebo se třpytem, jež dodá nehtům kovový vzhled.

Milovnice nahých odstínů si na podzim rozhodně přijdou na své. S neutrálními nehty nikdy nešlápnete vedle a můžete se skutečně vyřádit. Klasická tělová nikdy nevyjde z módy, ale můžete nehty ozvláštnit například tlumeně růžovou či světle šedou. Nahé odstíny působí velice sofistikovaně a nadčasově.

Vyzkoušejte také smaragdovou zelenou. Opět se jedná o odstín z tlumeného spektra, takže se skvěle hodí k podzimu, zároveň je ale poměrně neotřelý a originální. Barvy drahých kamenů budou vždy synonymem nestárnoucí elegance.

Podzim nemusí být jen smutným upršeným obdobím, naopak – příroda se zbarvuje do neuvěřitelných barevných kreací, a toho stojí za to využít. Lakujte a nechte se inspirovat vším kolem sebe!

Související produkt
Lak na nehty 651 Plum 8 ml
ZAO / 286 Kč
Lak na nehty v atraktivním švestkovém odstínu zdůrazní přirozenou krásu vašich rukou, a navíc dbá i o kvalitu nehtů díky obsahu výtažku z bambusu.
Detail produktu