Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Přírodní dekorativka z Litvy - Uoga Uoga

Přírodní dekorativka z Litvy - Uoga Uoga Uoga Uoga je litevská značka dekorativní kosmetiky využívající přírodních ingrediencí.
Kristýna Lexová
4,6 5
13

Přírodní dekorativka z Litvy - Uoga Uoga zdroj: uogauoga.lt

Zajímají vás novinky v přírodní dekorativní kosmetice? Tak to by vám neměla uniknout nová dekorativní kosmetika, která pochází až z Litvy a najdete ji v naší nabídce. Tato dekorativka nabízí nejen zajímavé produkty v nádherných odstínech, ale má také velice milou historii.

Jak to celé vlastne začalo? Dalo by se říct, že úplně mimochodem. Dvě maminky, kamarádky z Litvy, začaly vyrábět pleťové masky a krémy na ruce z přírodních ingrediencí pro své přátele a známé. Z příležitostného koníčku se ovšem stala vášeň a Lena s Jovitou nakonec proměnily hobby v celou značku pečující a dekorativní kosmetiky. Ve svých produktech těží hlavně z toho nejlepšího, co působivá pobaltská příroda nabízí, a to jsou především zelené bylinky a bobulové ovoce. Tyto ingredience se v litevské přírodě nacházejí ve své nejčistší formě a obsahují maximum účinných látek.

Hlavních pilířů značky Uoga Uoga je tedy několik – příroda, čerstvost surovin, ruční výroba. Jovita a Lena pro své produkty vybírají jen ty nejlepší ingredience, nerafinované rostlinné oleje, květové vody, přírodní jíly. Díky tomu tak i dekorativní kosmetika má pečující účinky a prospívá vaší pleti. Láska k přírodě je takřka středobodem obou spolutvůrkyň. V produktech navíc nenajdete žádnou syntetickou parfemaci, pouze čisté éterické oleje. Zásadou značky je také to, aby byla maximálně ekologicky šetrná a ohleduplná k přírodě. Prostřednictvím této kosmetiky chtějí Jovita s Lenou udělat svět o něco čistší a krásnější. Všechna kosmetika je testována v laboratořích ve Velké Británii, a je proto bezpečná a ověřená.

Léčivý jantar

Uoga Uoga dokáže velmi rychle nadchnout každého. Najdete zde vše, co potřebujete pro své každodenní líčení. Minerální make-up v klasické sypké formě obsahuje tajnou ingredienci – výtažek z čistého jantaru. V Pobaltí již od pradávna ženy nosily jantarové náhrdelníky, protože věřily, že jantar odvrací stárnutí. Později pak bylo zjištěno, že jantar je skutečně bohatý na množství antioxidantů, které zpomalují stárnutí tkání. Minerální make-up má tak kromě všech dalších benefitů také anti-ageing efekt.

V nabídce Uoga Uoga si jistě vyberete. Za pozornost stojí nejen jejich minerální korektory, které schovají veškeré nedokonalosti a tvářenky ve šťavnatých barvách, ale také multifunkční líčidlo na rty a tváře, které je zcela v souladu s minimalistickým přístupem a ve chvilce oživí váš vzhled. Právě multifunkční produkty se snadno schovají do jakékoliv kabelky a jsou skvělé na cestování. Přírodní lesky na rty pak obsahují výtažky z bobulového ovoce a jemně sladce chutnají – ne nadarmo se značka jmenuje Uoga Uoga, což by se dalo volně přeložit jako "Bobule, bobule".

Přírodní dekorativka z Litvy - Uoga Uoga

Pokud toužíte po dechberoucím pohledu, určitě vyzkoušejte některý z mnoha odstínů očních stínů. V nabídce naleznete spíše přirozenější odstíny, ale zato v celé šíři barevného spektra, fantazii se proto meze určitě nekladou. Působivé odstíny plné jemného saténového třpytu jsou velmi lichotivé a překvapí vás svou výdrží. Můžete je pak také doplnit krémovými očními linkami v jednom ze čtyř odstínů. Uoga Uoga je u nás značka takřka neznámá, ale objevovat ji je jako procházet se čistou litevskou přírodou. Tato značka si i dnes zachovává rodinný ráz a díky inspiraci z přírody podtrhne vaši přirozenou krásu.