Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zaměřeno na lesky a laky na rty ZAO

Zaměřeno na lesky a laky na rty ZAO zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Lesk na rty, spolu s pudrem a řasenkou, je jedním z prvních produktů, který zkoušíme při pronikání do tajů dekorativní kosmetiky. Přírodní lesky a laky na rty ZAO vás jistě zaujmou nejen svým elegantním bambusovým obalem, ale také šťavnatými a slušivými odstíny.

Lesk na rty bychom mohli najít snad skoro v každé kabelce. Je to takový každodenní společník žen, který dokáže v minutě osvěžit váš vzhled a dodat rtům upravený dojem. Díky širokému spektru odstínů od přirozených po vampy vínové nejsou lesky na rty zapovězeny žádné věkové kategorii ani odstínu pleti.

Zaměřeno na lesky a laky na rty ZAO

Byla by škoda myslet si, že produkty na rty nemohou být výrazné – pokud hledáte něco intenzivnějšího, než klasický lesk na rty, pak zvolte tzv. lak na rty. Jedná se o produkt s vyšší pigmentací, který funguje jako tekutá rtěnka a má i dlouhou výdrž. Odstín 031 Burgundy vás přesvědčí svými tmavě červenými tóny, které jsou v podzimní a zimní sezoně mimořádně aktuální. Odstín 032 Pearly Plum je velice slušivý a vhodný také pro ženy s velmi světlou pletí, které touží vyzkoušet si výraznější barvy na rtech. Díky decentnímu třpytu navíc zvětšuje objem rtů. Nahé, avšak stále výrazné rty si můžete dopřát s lakem 033 Pearly Brown Pink, který můžete kombinovat s vašimi oblíbenými rtěnkami, ale vypadá skvěle také samostatně. 034 Pearly Dark Purple je pak jeho přesným opakem a obsahuje velmi studené tóny růžové a lila fialové. Tento odstín dokáže opticky vybělit barvu vašich zubů.

Zaměřeno na lesky a laky na rty ZAO

Lesky na rty jsou pak takovou příjemnou klasikou a z nabídky ZAO si jistě vyberete. Například odstín 003 Apricot je opravdu svěží a přirozený, sluší ženám s neutrálním i teplejším podtónem pleti. 005 Burgundy pak opět využívá sexy tónů burgundské červeně, ovšem v o něco méně intenzivní podobě, než je lak na rty ve stejnojmenném odstínu. 001 Pink je pak klasická studená růžová, která je velmi univerzální a právě takový odstín patří mezi obecně nejoblíbenější. Můžete jej nosit na den nebo v kombinaci s kouřovýma očima i na večer. 004 Brown je krásný krémový odstín s karamelovými tóny, který zvýrazní přirozený půvab vašich rtů a opticky zvětší jejich objem. Šlápnout vedle rozhodně nemůžete s odstínem-neodstínem 050 Transparent, který je zcela průhledný, a tedy ideální jak pro velice přirozené líčení, tak pro kombinování se rtěnkami všech odstínů. 002 Beige v tělových tónech se třpytem je odstín, který je také perfektní pro přirozený vzhled a pro váš běžný den.

Tak jaký bude ten váš produkt na rty ZAO? Propadnete sexy a výrazným lakům na rty nebo preferujete přirozenější a decentnější efekt krémových lesků?