Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 1. část

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 1. část Mezi očními stíny ZAO si vyberete odstíny pro každý den i třpytivé na výrazné večerní líčení.
Kristýna Lexová
5,0 5
1

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 1. část zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Oční stíny jsou tím pravým produktem dekorativní komsetiky, díky kterému můžete dát naplno průchod svému kreativnímu já. Matné i třpytivé textury očních stínů ZAO přímo lákají k experimentům a dnes se podíváme na první část z nich zblízka.

Oční stíny nabízejí snad nejširší škálu barev a je plno možností, jak je vzájemně kombinovat a pokaždé dosáhnout jiného výsledku. Dá se s nimi skutečně vyhrát a oční stíny ZAO jsou opravdu ztělesněním kreativity, avšak při zachování přírodního složení a ekologicky udržitelného principu bambusových obalů s náplněmi.

Matné oční stíny jsou takřka nutným základem k líčení. Sluší i vyšším věkovým kategoriím, protože nezvýrazňují vrásky na očních víčkách a můžete s nimi vytvořit jak přirozený, tak intenzivní kouřový vzhled.

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 1. část

Oční stíny 206 Black jsou to nejčernejší černou, se kterou můžete přímo kouzlit a vytvořit s ní třeba i oční linku ve stylu šedesátých let. 203 Dark Brown v tmavě hnědé barvě lze použít jak na obočí, tak s nimi přirozeně vystínovat oko. Výhodou černé a tmavě hnědé barvy je to, že se opravdu hodí ke všemu a nemusíte se omezovat v barevných kombinacích. 205 Dark Purple je odstín něco mezi tmavě fialovou a modrou, má neutrální podtón a vypadá krásně na zelených i hnědých očí. Tato barva je perfektní právě pro kouřové líčení. 207 Green Olive v olivově zelených tónech pak sluší očím modrým a hnědým a dokáže vypadat opravdu přirozeně. 202 Brown Beige uplatníte při svém líčení každý den – béžová barva sjednotí barvu očního víčka a vytvoří perfektní základ pro barevnou hru. 201 Ivory je pak světlý smetanový oční stín, který skvěle projasní vnitřní koutek oka či oblast pod obočím.

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 1. část

Pokud ale chcete dopřát svým očím trochu třpytu, ukážeme vám dnes i několik zástupců z řad stínů třpytivých, na zbytek se můžete těšit příští týden. Oční stíny číslo 115 Ruby Red v úchvatné rubínové jsou tím pravým kouskem pro působivé podzimní a zimní líčení a přímo si říkají o účast na vánočním večírku či na plese. Odstín 111 Peach Blossom jsou o něco přirozenější a díky meruňkovému odstínu dokážou opticky vymazat z vaší tváře stopy únavy. Taktéž odstín 103 Pearly Old Pink ve starorůžových tónech má tuto schopnost, a navíc se snadno kombinuje se zemitými hnědými a šedivými tóny. 102 Pearly Pink Beige je dalším zástupcem ideálním na běžné denní nošení, který zvýrazní váš pohled a dodá mu svěžest díky teplejšímu narůžovělému odstínu. 101 Pearly White má pak vysokou rozjasňující schopnost a vypadá výborně i jako součást výraznějšího večerního líčení.

Každý den, ráno i večer, si můžete užít naplno možností, které líčení s přírodními očními stíny nabízí. Jsou nabízeny nejen v přirozených a zemitých barvách, ale můžete s nimi vytvořit na svých očích i skutečné umělecké dílo hrající všemi barvami. Stačí si jen vybrat.

Související produkt
Matné oční stíny 204 Golden Old Pink 3 g bambusový obal
ZAO / 417 Kč
Oční stíny ve starorůžové barvě vás uchvátí jak svým odstínem, tak sametově hebkou matnou konzistencí, díky níž se snadno nanášejí a roztírají do ztracena.
Detail produktu