Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Domácí lázně

Domácí lázně Domácí lázně a přísady do koupele.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Horká koupel zdroj: shutterstok.com

Sychravé počasí venku se stupňuje. Dlouhé večery se ještě prodlužují. A navíc je zima. Co s tím? Naložte se do vany. Nejlépe do teplé, plné bublinek i výživných přísad a neskutečně voňavé. Přesně do takové, jakou umí vykouzlit třeba Ceano. A nebo vyzkoušejte některou z domácích přísad do koupele. Prohřejete promrzlé tělo, zrelaxujete svou mysl, vyživíte pokožku a navíc si dokonale odpočinete. Není totiž lepší způsob relaxace, než si dopřát horkou koupel.

Přejít na sekci článku:

3 důvody, proč si dopřát vanu

Proč si dopřát koupel zdroj: shutterstock.com

1 Zahřejete se! Teploty venku pomalu klesají stále níž a níže, prší a fouká vítr. Nebo je mlha, která taky dokáže pořádně postudit. Není prostě nic lepšího, než přijít pozdě večer domů a pořádně se zahřát ve vaně s teplou vodou. A potom si uvařit teplý čaj s mlékem a medem a zachumlat se pod peřinu do teplé postele.

2 Necháte náročný den za sebou! Klidná relaxace v koupelně pomůže potěšit smysly, uvolnit mysl a zapomenete na náročný den. Necháte za sebou všechny strasti a problémy, zapomenete na stres a shon všedního dne. Budete pak spát jako miminko a druhý den vykročíte do nového dne s čerstvou myslí a novou silou.

3 Zkrásníte! Využijte svou chvíli v koupelně opravdu na maximum. Napusťte si vanu plnou horké vody a přidejte pečující přísadu do koupele, která bude během koupání pečovat o pokožku. Na obličej naneste pleťovou masku a teprve poté se naložte do vany. Stoupající horká pára otevře póry v pokožce, a usnadní tak pleťové masce práci, ta poté lépe pronikne do pleti a dokonale se postará o její krásu. Po koupeli se už nemusíte mazat tělovým mlékem nebo máslem, o výživu a hydrataci pleti se postará ve vaně dobře zvolená přísada do koupele.