Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Domácí lázně

5.0 5
1

Horká koupel zdroj: shutterstok.com

Sychravé počasí venku se stupňuje. Dlouhé večery se ještě prodlužují. A navíc je zima. Co s tím? Naložte se do vany. Nejlépe do teplé, plné bublinek i výživných přísad a neskutečně voňavé. Přesně do takové, jakou umí vykouzlit třeba Ceano. A nebo vyzkoušejte některou z domácích přísad do koupele. Prohřejete promrzlé tělo, zrelaxujete svou mysl, vyživíte pokožku a navíc si dokonale odpočinete. Není totiž lepší způsob relaxace, než si dopřát horkou koupel.

Přejít na sekci článku:

3 důvody, proč si dopřát vanu

Proč si dopřát koupel zdroj: shutterstock.com

1 Zahřejete se! Teploty venku pomalu klesají stále níž a níže, prší a fouká vítr. Nebo je mlha, která taky dokáže pořádně postudit. Není prostě nic lepšího, než přijít pozdě večer domů a pořádně se zahřát ve vaně s teplou vodou. A potom si uvařit teplý čaj s mlékem a medem a zachumlat se pod peřinu do teplé postele.

2 Necháte náročný den za sebou! Klidná relaxace v koupelně pomůže potěšit smysly, uvolnit mysl a zapomenete na náročný den. Necháte za sebou všechny strasti a problémy, zapomenete na stres a shon všedního dne. Budete pak spát jako miminko a druhý den vykročíte do nového dne s čerstvou myslí a novou silou.

3 Zkrásníte! Využijte svou chvíli v koupelně opravdu na maximum. Napusťte si vanu plnou horké vody a přidejte pečující přísadu do koupele, která bude během koupání pečovat o pokožku. Na obličej naneste pleťovou masku a teprve poté se naložte do vany. Stoupající horká pára otevře póry v pokožce, a usnadní tak pleťové masce práci, ta poté lépe pronikne do pleti a dokonale se postará o její krásu. Po koupeli se už nemusíte mazat tělovým mlékem nebo máslem, o výživu a hydrataci pleti se postará ve vaně dobře zvolená přísada do koupele.