Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pečujte o ruce už při mytí s Coslys!

Pečujte o ruce už při mytí s Coslys! Coslys má v nabídce nové vůně jemných mycích krémů na ruce v malém i ekonomickém litrovém balení.
Martina Koubová
5,0 5
1

Pečujte o ruce už při mytí s Coslys! zdroj: biooo.cz

Péči o ruce se intenzivně věnujeme. Mažeme a krémujeme, občas přidáme i nějakou tu extra výživu na nehty a nehtovou kůžičku. Ale základy péče o ruce leží někde jinde, než výhradně v krémech na ruce. Ty jsou sice důležité, přesto je ještě jeden krok, který je mnohem důležitější a je často podceňován. Je jím mýdlo na ruce. Používáme jej často a každý den. Frekvence se navíc zvyšuje, pokud máme děti. To pak jsou naše i dětské ruce namáčeny a umývány co chvíli.

Ale mýdlo kolikrát ruce vysušuje a dráždí a my musíme mazat o to víc. Mnohem rozumnější je proto pořídit si jemné mýdlo s rostlinnými tenzidy, které ruce zbytečně nenamáhá. Tekuté mýdlo od Coslysu s mandarinkou je už stálicí naší nabídky, ale teď tu jsou další dvě lákavé vůně: citron s levandulí a také jablko. Mýdla nejenom po těchto surovinách krásně voní, ale také obsahují výtažky (nejenom) z nich.

Pečujte o ruce už při mytí s Coslys!

Citron s levandulí působí antibakteriálně a antimykoticky, hojí drobná poranění a zklidňuje. Voní skvěle svěže a letně. Hodit se bude určitě do kuchyně, neboť citron dokáže účinně eliminovat pachy. Takže pokud budete krájet cibuli nebo připravovat rybu, Coslys mýdlo s citronem se vám bude určitě hodit. Jablko oceníte hlavně pro krásnou šťavnatou vůni. Je podzimní a hřejivá. Navíc, jablko pokožku zjemňuje, zklidňuje a regeneruje.

Na regeneraci je machr i tužebník, který je obsažen ve všech tekutých mýdlech Coslys. Zklidňuje, hojí, působí protizánětlivě a zanechává pokožku vláčnou.

Kromě nových vůní se můžete těšit i na větší balení. Pokud je vás doma hodně a vaše ratolesti si rády myjí ruce a občas vykoupou i panenku nebo lego, pořiďte si tekuté mýdlo Coslys ve velkém litrovém balení!

BioooTip: Pokud chcete podpořit antibakteriální a hojivé účinky tekutého mýdla, přidejte pár kapek éterického oleje. Třeba levandule pro dezinfekci nebo tea tree pro silné antiseptické účinky.