Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 důvodů, proč si právě teď pořídit nový krém na ruce

Přejít na sekci článku:

Jeden domů a jeden do kanceláře

Jeden domů a jeden do kanceláře zdroj: shutterstock.com

A když už v tom budete, tak si kupte krémy rovnou dva. Jeden na doma a jeden do kanceláře. Zatímco domácí krém může být hutnější, tak do kanceláře volte lehčí konzistence, které se rychle vsakují a které vás neomezí v práci. Znáte to ne? Takové ty hutné krémy, co namažete, a pak půl hodiny čekáte, až se té mastnoty zbavíte. Bojíte se na cokoliv sáhnout a nakonec si až říkáte, že proč se vůbec mažete. Že to za to snad ani nestojí.

Takže do kanceláře si vyberte něco lehčího. Lehčího v konzistenci, rozhodně ale ne v účincích. Přesně takový je Heřmánkový krém od Martiny Gebhardt. Jen ty nejčistší a nejlepší ingredience z přírody se postarají o namáhanou a poškozenou pokožku. I když krém obsahuje velké množství výživných složek, tak přesto se rychle vsakuje a nebude vás vůbec omezovat v běžných kancelářských činnostech.

Související produkt
Hand & Nail krém na ruce 100 ml
Martina Gebhardt / 487 Kč
Heřmánkový krém pečuje o namáhanou pokožku rukou, regeneruje ji a vyživuje. Současně ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a jemně ji provoní.
Detail produktu