Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 důvodů, proč si právě teď pořídit nový krém na ruce

Přejít na sekci článku:

Vytuňte čistou přírodu

Vytuňte čistou přírodu zdroj: shutterstock.com

Když na to přijde, tak si ruce můžete klidně namazat i jen čistým bambuckým máslem. Pokožce se uleví, bambucké máslo promastí a kůži ochrání. Problém ale je s tím, že se pomalu vsakuje, a není tak moc vhodné pro každodenní používání. Ale na noc je to skvělá věc. Trápí vás poškozené a popraskané ruce? Namažte je večer bambuckým máslem, schovejte ruce do rukavic... a ráno se probudíte jako nová. Nebo možná nová úplně celá ne, ale ruce jako nové budou určitě.

Na den si ale najděte raději něco uživatelsky přívětivějšího. Vezměte tu pravou nefalšovanou přírodu s bambuckým máslem jako inspiraci, ale raději hledejte krém na bázi vody. Takový, který kromě přírodního másla obsahuje i lehké oleje, které se rychle vsakují. A květinové extrakty, které ještě více pečují o namáhanou pokožku rukou. Zkuste třeba regenerační krém od Coslys. Ten obsahuje velkou dávku makadamiového a jojobového oleje, které vám spolu s bambuckým máslem a dalšími přírodními látkami ukáží sílu přírodního krému na ruce.