Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 důvodů, proč si právě teď pořídit nový krém na ruce

5 důvodů, proč si právě teď pořídit nový krém na ruce zdroj: shutterstock.com

Venku přituhuje. Občas i mrzne. A ráno už zase musíme škrábat auto. Prostě zima je tady. Krom toho, že do péče o pokožku jsme přidali hutnější mazání, tak bychom se měli starat lépe i o svoje ruce. Je na čase vytáhnout něco pořádně výživného. A jestli zatím nic takového doma nemáte, tak je na čase si to pořídit.

Důvody pro to určitě jsou. A nebo si nový krém na ruce kupte jen tak, protože si chcete udělat radost a protože vlastně důvod k nákupu ani nepotřebujete. A protože tento týden máme krémy na ruce v akci!

Přejít na sekci článku:

Upgradujte na něco výživnějšího

Upgradujte na něco výživnějšího zdroj: shutterstock.com

Tomu se v zimě nevyhnete. Chce to něco extra. Hlavně pokud vás suché ruce občas potrápí. A pokud si chce dopřát to nejlepší. Jenže jak na to? Jak poznat ten nejvýživnější krém na ruce? Jednoduché. Prostě si nastudujte složení. A hledejte:

  • Bambucké nebo kakaové máslo. Lepší je asi bambucké, protože se lépe vstřebává a lépe regeneruje. Ale ani kakaové není špatné, protože na pokožce zase déle vydrží a lépe chrání.
  • Vlastně jakékoliv máslo. Avokádové, mangové nebo olivové. Přírodní másla jsou skvělá. Mastná, hutná, ruce ochrání i regenerují.
  • Lanolin nebo včelí vosk. A nebo rovnou obojí. Vlastně na tom až tak nezáleží, lanolin i včelí vosk skvěle chrání kůži, vytváří ochrannou vrstvu a posilují pokožku. Včelí vosk je hutnější a špatně se vsakuje, zatímco lanolin je spíš mazlavý a lépe se roztírá.
  • Rostlinné oleje. Jaký si tak vybrat? Na suchou pokožku je skvělý avokádový. Pro ochranu a regeneraci zase makadamiový. Proti vráskám (i na rukách) skvěle funguje arganový.

BIOOOtip: Zkuste intenzivní krém na ruce od Mádary. Kromě kakaového másla v něm totiž najdete květinové extrakty, které pečují, vyživují a chrání. Pro dokonalou ochranu.