Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Regenerační krém na ruce s granátovým jablkem Weleda

Recenze: Regenerační krém na ruce s granátovým jablkem Weleda Podzim je za dveřmi a rána jsou den ode dne chladnější. To pro mnohé z nás znamená nejen pár vrstev oblečení navíc, ale i intenzivnější péči o pokožku. Nejvíce se soustředíme na obličej, protože ho nepříznivým vlivům podzimního počasí vystavujeme téměř neustále. Nesmíme ale zapomínat na další část našeho těla, kterou máme převážnou většinu času odhalenou, a tou jsou ruce.
Sára Goldbergerová
5,0 5
1

Weleda Regenerační krém na ruce granátové jablko zdroj: BIOOO.CZ

Podzim je za dveřmi a rána jsou den ode dne chladnější. To pro mnohé z nás znamená nejen pár vrstev oblečení navíc, ale i intenzivnější péči o pokožku. Nejvíce se soustředíme na obličej, protože ho nepříznivým vlivům podzimního počasí vystavujeme téměř neustále. Nesmíme ale zapomínat na další část našeho těla, kterou máme převážnou většinu času odhalenou, a tou jsou ruce.

Nevím, jak jste na tom vy, ale mé ruce s klesající teplotou trpí den ode dne stále více. Přes léto jim stačí jen nějaký lehký krém, který se rychle vstřebá. Jenže jak se ochlazuje, potřebuji něco mnohem hutnějšího a výživnějšího, jinak mi pokožka na rukou začíná rychle schnout a je plná drobných prasklinek. Nehtová lůžka mám také přesušená a začínají se mi dělat záděrky, což vypadá všelijak, jen ne esteticky, a příjemné to také dvakrát není. V nastalé situaci naštěstí přišla záchrana ve formě regeneračního krému na ruce s granátovým jablkem od Weledy.

Jak jeho název napovídá, regenerační krém na ruce obsahuje cenný olej ze semen granátového jablka. Ten se pro své antioxidační účinky přidává především do přípravků pro zralou pleť. Obsahuje totiž fytoestrogen – velice silný antioxidant, který pleť chrání před volnými radikály. V krému na ruce jsou jeho účinky stejné; pokožku navíc vyživí do hloubky a poskytne jí potřebnou ochranu před vysušením a popraskáním. Další účinnou složkou je sezamový olej, který obsahuje velké množství prospěšných esenciálních mastných kyselin a posiluje ochrannou vrstvu pokožky. Slunečnicový olej má také skvělé regenerační účinky díky vysokému obsahu vitaminu E, a navíc pokožku příjemně prohřívá. Bambucké máslo pokožku zvláční, ale nezatíží, a výtažky z prosa, listnatce ostnitého a květů slunečnice pleť pěstí, zabraňují zarudnutí a podporují její přirozenou regeneraci.

První dojem z krémů tvoří většinou vůně. Zde ji tvoří směs esenciálních olejů, nikoliv syntetická parfemace, a je příjemně nasládlá a jemná. K pořádnému promazání ho stačí opravdu malé množství. Když si ho nanesete více, poměrně špatně se roztírá a chvíli vám na pokožce zůstane bílý film, který se ale rychle vsákne. I přes svou hutnost se krém rychle vstřebává, ruce se po něm nelepí a jsou krásně hebké.

Při pravidelném používání mi kůže na rukou přestala praskat a kůžička kolem nehtů vypadá mnohem zdravěji. Ať už dělám cokoliv a začnu mít pocit suchých rukou, můžu se s ním namazat, aniž by mi pak lepkavý povlak znepříjemňoval práci. Pokud tedy hledáte pro vaše ruce nějakou intenzivní péči, rozhodně sáhněte po krému s granátovým jablkem od Weledy.

 

Související produkt
Regenerační krém na ruce granátové jablko 50 ml
Weleda / 250 Kč
Regenerační krém s olejem z granátového jablka intenzivně regeneruje pokožku, vyživuje ji a chrání. Granátové jablko v kombinaci s dalšími výživnými oleji ruce pěstí a brání vzniku pigmentových skvrn.
Detail produktu