Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nevíte, co nadělit něžnému pohlaví? Poradíme Vám!

zdroj: Shutterstock

Člověk se od začátku podzimu ani pořádně nerozkoukal a už jsou tu Vánoce. Přichází čas, kdy je najednou všechno rychlé, člověk neví, kam dřív skočit, jakým cukrovím začít a hlavně, čím podarovat všechny příbuzné, známé, kamarády kolegy a kdo ví, koho ještě. Pokud i vy třeba zatím nevíte, nezoufejte. Dneska jsme si pro Vás připravili pěknou dávku tipů na vánoční dárky pro ženy!

Darujte péči

Pokud si u obdarovávané troufnete pořídit něco trochu více "na tělo", určitě můžeme doporučit něco z pečujících produktů. A když myslíme pečujících tak jak zvenku ta zevnitř. Z péče o vnějšek je určitě milý třeba takový peeling v hezkém balení - na rty nebo na tělo, nějaký voňavý tělový krém nebo třeba nějaký z momentálně trendy nástrojů na masáž obličeje. Když jsme u toho obličeje, je možné sáhnout i po nějakém produktu přímo na obličej. Inspirací Vám může být opět něco pečujícího, jako je třeba krém, tonikum nebo sérum, nebo ale i něco ze sekce dekorativní kosmetiky. Takže pokud alespoň trochu víte, co obdarovaná používá, rozhodně se nebojte pořídit jí nějakou pěknou paletku očních stínů, nový odstín luxusní přírodní rtěnky nebo třeba balzám na rty, se kterým nešlápnete vedle snad u nikoho.
No a když jsme nakousli péči zevnitř, je určitě milé doplnit dárek i o něco dobrého - ať už je to čaj, káva nebo dobrá kvalitní čokoláda.

Něco voňavého

Každá žena určitě ocení něco, co příjemně voní. Už to samo o sobě poukazuje na velmi širokou škálu věcí, které můžete vybrat. Začněme zlehka, něčím více univerzálním, čím neuděláte krok vedle (tedy za předpokladu, že podarovaná, respektive její příbytek, disponuje vanou). První oblastí jsou totiž voňavé produkty do koupele, které ocení snad každý. Může tak sáhnout po bombách do koupele, soli do koupele nebo vytvořit vlastní set, do kterého sami poskládáte věci obdarovávané přímo na míru. Co rozhodně také potěší každou ženu je voňavá svíčka z kvalitního vosku a s vhodnou sezónní vůní. Posledním levelem je pak něco, co voní ze své podstaty, a to parfém nebo toaletní voda. Pokud si tedy troufnete odhadnout, co by ženě, kterou chcete podarovat, vonělo, určitě jí takový dárek udělá radost.

Dejte jí klid

Název této kategorie může znít lehce ironicky, ale ano, i ženy, které často vypadají, že zvládnou všechno, potřebují aspoň někdy takzvaně "vypnout". A právě pro takové chvíle můžeme víc než doporučit pořízení nějakého vhodného esenciálního oleje, který naladí příjemnou atmosféru, pomůže s uvolněním, psychickou pohodou a dobrým naladěním jedince. A i když to může znít bláhově, oleje mají opravdu blahodárné účinky na lidské zdraví a se spoustou potíží nám mohou pomoct. Navíc kromě jedno druhových olejíčků existují i předmíchané směsi, které obsahují všelijaké kombinace vhodné pro různé příležitosti. U nás najdete opravdu širokou nabídku kvalitních přírodních éterických olejů, za které bychom dali ruku do ohně.

Pokud si nejste jistí

Pokud si však nejste jistí, co přesně koupit nebo pokud se Vám nechce vymýšlet, jak věci nakombinovat a úhledně zabalit, může Vám pomoct i nějaká hotová dárková sada, se kterou nebudete mít takřka žádnou práci. A opět je nepřeberné množství toho, z čeho je možné vybrat - od sad parfémů, přes sady šumivých kuliček do koupele až po sady aromaterapeutických produktů. No a pokud se i u dárkových sad bojíte, že se netrefíte dané osobě do vkusu, je tu vždy možnost pořídit jí dárkový poukaz, aby si vybrala sama. A je jen na Vás, jestli pořídíte voucher v hodnotě jedné či několika více stovek korun.

Tak vybírání zdar!