Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Sportique Krém na ruce a nehty Růže

Recenze: Sportique Krém na ruce a nehty Růže Krém na ruce a nehty Růže od značky Sportique má hutnou konzistenci, vyživuje pokožku rukou a dodává jí příjemnou vůni růží.
Kristýna Lexová
5,0 5
7

Recenze: Sportique Krém na ruce a nehty Růže zdroj: biooo.cz

Sportique krasojízda v mojí koupelně pokračuje. Krémy na ruce mě zaujaly na první pohled nádhernými plechovými obaly a v nabídce vůní jsem si nemohla vybrat, kterou bych vyzkoušela dříve.

Jsem si jistá, že nejsem jediná, kdo má úchylku na plechovky v kosmetice. Zabalte produkt do plechové krabičky a já jsem hned ve střehu. Plechové obaly zkrátka mají něco do sebe, působí tradičně a celé balení působí jako magický elixír z nějaké starobylé apotéky. Nabídka vůní je široká a myslím, že nebudete vědět, kterou dřív (jako já).

Varianta s růží mě příjemně překvapila. Některé růžové vůně bývají trochu babičkovské, až jakoby mírně zatuchlé, ale tato je jiná. Je naopak svěží, plně květinová, omamná. Jestli Šípková Růženka používala krém na ruce, vsadím se, že voněl nějak takhle.

Krém má hutnější až máslovitou konzistenci, což mám ráda. Je vydatný a opravdu máte pocit, že si mažete ruce něčím hodně pečujícím. Vůně se na rukou dlouho drží a na mě působí velmi relaxačně a zvedá mi náladu. Konzistence je sice hutná, ovšem krém ruce nezmastí – vsakuje se během asi pěti minut, nezanechává ale žádný povlak, ani se pod ním ruce nepotí. Snad díky složení bez ucpávacích silikonů!

Krém na ruce jsem si natolik oblíbila, že jsem jej z nočního stolku přesunula do kabelky a vůni inhaluji během celého dne. Jsem zkrátka okouzlena a nebojím se to říct! Teď jen sehnat další kus na noční stolek. Bude to jasmín a ibišek? Med? Levandule a geránium? Samé otázky.

Plusy

  • krásné balení v plechovce
  • příjemná cena
  • český původ
  • omamná vůně
  • intenzivní výživa pro pokožku
  • neumastí

 

Mínusy

  • pětilitrová plechovka by se hodila

 

Sportique krém na ruce s růžemi je dalším mým oblíbencem, upřímně zatím musím říct, že jsem v sortimentu nenašla nic, co by mi vadilo. Je mi až líto, že nemůžu nabídnout správně kritický pohled, ale asi do těch vůní dávají něco, co způsobuje závislost.