Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

3x nově na vlasy s Logonou

3x nově na vlasy s Logonou zdroj: shutterstock.com

Logona nedávno představila novou řadu šamponů a kondicionérů pro výživu, péči a obnovu. A taky pro krásné vlasy. S přírodními oleji, másly, extrakty a vitaminy. Pro lesk a regeneraci. Mezi novinkami je řada pro lesk, pro extra péči a pro revitalizaci stárnoucích vlasů. Tak co si vyberete? Arganový olej, Aloe vera nebo kofein?

Přejít na sekci článku:

Arganový olej pro lesk

Arganový olej pro lesk zdroj: shutterstock.com

Pro koho je řada určená? Pro poškozené a lámavé vlasy. Dodává lesk a jemnost.

Co tam najdeme? Arganový olej. A zázračný inchi olej. Oba jsou pověstné pro své regenerační účinky nejen na vlasy, marocké a aztécké zlato tak v šamponu a kondicionéru spojily své síly, aby vám nabídly nadstandardní péči. Šampon vlasy šetrně umývá díky cukerným tenzidům, zatímco kondicionér uhlazuje poškozené vlasy.

K čemu je to ještě dobré? Výtažky z granátového jablka spolu s arganovým olejem tvoří antioxidanční mix, šampon i kondicionér tak posilují vlasy před volnými radikály a nepříznivými okolními vlivy. Kyselina hyaluronová spolu s meruňkovým olejem zase dodává hydrataci i suchým vlasům.

Co tam nenajdeme? Silikony, parabeny, minerální olej, syntetická barviva a parfemace.