Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Parfémová voda Grenade od Weledy

Recenze: Parfémová voda Grenade od Weledy Parfémová voda Grenade od značky Weleda voní po granátovém jablku, svými hořko-sladkými tóny je velmi výrazná a je vhodná pro ženy, které mají rády nevšední vůně.
Pavlína Klaudová
3,3 5
3

Recenze: Parfémová voda Grenade od Weledy zdroj: biooo.cz-Mája Ráblová

Do růžové parfémové vody od Weledy jsem se zamilovala na první nadechnutí. Je mojí věrnou společnicí a prakticky ji nevyndávám z kabelky, provází mě i na dlouhých cestách, protože se na mně velmi líbí mému příteli. Rozhodla jsem se, že by nebylo od věci si rozšířit voňavou zahradu života a dát šanci granátovému jablku. Protože se moc dobře znám, vím, že mi někdy něco voní, a když jdu očichat stejnou věc o 14 dní později, již z ní nejsem tak nadšená. Což se mi stalo i u této parfémové vody, ale nechtěla jsem nad ní lámat hůl.

Granátové jablko je hořko-sladká, poměrně výrazná, teplá vůně, v které se jednou projevují spíše hořké nóty (které se mi líbí více), jindy zase ty sladší. Určitě není nepříjemná, ale musela jsem si na ni zvyknout. Zatímco růže je něžná a sexy, granátové jablko má v sobě určitou intimitu, kterou pociťujete, když vás někdo obejme, sílu bezpečí.

Tato vůně je poměrně nepopsatelná, asi bych ji nezařazovala nějak kategoricky podle věku, protože může být příjemná jak mladým dívkám nebo ženám, tak vaší babičce. Opravdu velmi záleží na osobnosti nositelky. Spíše bych ji viděla k používání v zimním období. Vonné složky jsou harmonicky sladěny, nevnímám v ní žádný rušivý prvek, který by mému nosu působil problémy.

Určitě nelituju toho, že jsem jí dala novou šanci, ačkoli je opravdu velmi specifická. Pokud rády experimentujete a nebojíte se nevšedních vůní, zkuste si ji pořídit také. Uvidíte, že se vám bude líbit.