Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vůně jara

Sněženky zdroj: shutterstock.com

Vůně jara jsou jasné. Jako vycházející sluníčko. Jako čerstvý větřík. Jako rozorané pole. Jako první konvalinky na kraji lesa. Jako svěží vzduch a nekonečná volnost. Jako klid a pohoda. Jako něco nového, co právě začíná. Asi takové jsou vůně jara. Tak se nalaďte na jarní vlnu a přivoňte si. A nechte taky ostatní přivonět k vám a k vašemu novému parfému.

Přejít na sekci článku:

Proč parfémy měnit se změnou počasí?

Proč parfémy měnit se změnou počasí? zdroj: shutterstock.com

Vůně jsou různé. Stejně jako oblečení. A stejně jako na jaře s vykukujícím sluníčkem odhazujeme teplé svetry, tak je na čase odhodit všechny ty hřejivé, teplé a výrazné zimní vůně. A stejně jako vytahujeme na jaře sandálky a krátké sukně, tak vytáhněme s teplým jižním větříkem odlehčené varianty vůní, svěží citrusy nebo jen parfémové vody, které se prostě tak nějak ke slunečnému počasí více hodí. Nedusí totiž, nejsou výrazné ani těžké, jsou nenápadné jako to první jarní sluníčko.

Jako ten lehký dubnový deštík, o kterém za chvíli nevíte, ale vzduch je stále tak čistý a připadáte si tak lehká. A přesně taková by měla být ta pravá jarní vůně. Máte ji na letošní jaro už připravenou? Abychom vám to ulehčili, tak tento týden můžete vybírat voňavé potěšení do sytosti. Vaše největší dilema nejspíš bude: olejovou nebo vodovou?