Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Po čem muži touží aneb co nadělit mužům pod stromeček

zdroj: Shutterstock

Minule jsme se zaměřili na to, čím podarovat ženy, dnes se ale vrhneme na disciplínu pro mnohé náročnější - a sice čím podarovat muže. Samozřejmě, každý muž je jiný a ne všechny dárky jsou vhodné pro každého muže, nicméně pojďme se podívat na pár tipů, které rozhodně neurazí a když budete mít štěstí tak dokonce nadchnou!

Jděte na to přes vousy

Vybírání a hlavně vymýšlení dárků pro muže může být někdy opravdu oříšek. I pro nás to nebylo dvakrát jednoduché, ale i tak Vám nějaké nápady přinášíme, abyste letos nemuseli tatínkovi, dědečkovi nebo manželovi kupovat ponožky nebo papuče. Jako první směr, kterým se při výběru můžete vydat, bychom určitě zmínili péči o vousy. Podle toho, jestli obdarovávaný muž pěstí vousy nebo je naopak shazuje, můžete vybrat buď něco přímo na holení nebo spíše na úpravu. Může to být nějaký balzám nebo olej po holení s hezkým balením či přímo nová břitva nebo holicí strojek. A pro pány, kteří si na svých vousech potrpí, určitě můžete pořídit nějaké sérum na vousy, kartáč na vousy nebo třeba stylingový vosk.

Voňavé dárky vždy potěší

Pokud se Vám produkty na vousy nezdají jako vhodný dárek nebo naopak ano a chcete k nim ještě něco přidat, máme tu tipy na několik voňavých produktů, kterými můžete muže podarovat. Jako první je tu určitě klasická vůně ve smyslu parfému nebo parfémové vody. Buď můžete jít na jistotu a koupit muži jeho oblíbený nebo naopak sáhnout po něčem novém, co by mohl vyzkoušet. Případně pokud si obdarovávaný nepotrpí přímo na výrazné vůně tak takový kvalitní přírodní deodorant se u žádného muže určitě neztratí. No a co také voní, ale není přímo na tělo, je třeba kvalitní voňavá svíčka. To je takový univerzální dárek téměř pro kohokoliv, ale můžete si vyhrát s výběrem vůně - naše BiOOO značka momentálně vypustila několik úžasných nových vůní, tak se běžte podívat na náš eshop!

Pokud si nejste jistí

Pokud se však bojíte, že byste mohli šlápnout vedle, nevíte, co přesně koupit nebo pokud se Vám nechce vymýšlet, jak věci nakombinovat, může Vám pomoct i nějaká připravená dárková sada, se kterou nebudete mít práci žádnou. A u nás najdete opravdu velké množství, z čeho je možné vybrat - od sad vůní, přes čaje, sady kvalitní péče o tělo, vlasy, pleť až po sady aromaterapeutických produktů. No a pokud se i u dárkových sad bojíte, že se netrefíte danému muži do vkusu, je tu vždy možnost pořídit mu dárkový poukaz, aby si mohl vybrat sám. A je jen na Vás, v jaké hodnotě voucher pořídíte - u nás najdete poukazy od jedné stovky až po několik. A pokud chcete, můžete si i s tím vyhrát, voucher nějak vtipně naaranžovat nebo zakomponovat do většího dárku jako menší pozornost.