Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

We Love The Planet: Značka, co miluje planetu

Produkty od We Love The Planet zdroj: We Love The Planet

Tři ženy. Tři osudy. Každá je jiná, ale přitom tak podobná! Spojuje je láska k přírodě, zdravému životnímu stylu, pohybu a hlavně… ke zdravé funkční kosmetice a přírodním vůním. 

A právě tyto tři ženy, kterým osud naší planety není lhostejný, spojily síly a společně daly vzniknout krásné značce s poetickým názvem We Love The Planet… 

O značce

We Love The Planet je mladá svěží značka stvořená z lásky k planetě a respektu k lidskému zdraví. Její základy položila v roce 2015 Nizozemka Eva Klomp s podporou dalších dvou inspirativních žen pro které je důležité vědět, co konkrétní výrobek obsahuje a odkud pochází. 

Poukazují totiž na důležitý bod, na který lidé často zapomínají nebo si ho ani neuvědomují. A tím je problematika skutečné čistoty produktů. 

Například to, když si koupíte rádoby organický produkt, ale už nevidíte, že se dováží ze znečištěné továrny někde v Ugandě, což je stále špatně co se otázky životního prostředí týče. 

Proto jsou difuzéry We Love The Planet vyráběny v jedné z nejudržitelnějších asijských továren.

Tato továrna je šetrná k životnímu prostředí a zcela soběstačná. Veškerá energie, kterou systém potřebuje, se získává z vodní a sluneční energie

To znamená, že továrna není připojena k elektrické síti nebo veřejnému vodovodu. Všichni zaměstnanci dostávají skvělá a zdravá jídla, jejichž ingredience pocházejí z čerstvé zeleninové zahrady a rybníka.

Oproti tomu deodoranty We Love The Planet se vyrábějí v Nizozemsku. Samy zakladatelky tvrdí, že jde o báječný produkt, který by měl obohacovat každou domácnost. 

Deodorant se snadno roztírá a skládá se ze 100% přírodních a organických složek. Vzhledem k tomu, že je dodáván v malé a kompaktní nádobě nebo ve formě tyčinky, lze jej snadno vzít kamkoliv s sebou. 

Na produkty, které prodávají jsou náležitě pyšní a sami je v běžném životě denně používají.

We Love The Planet - Německo a Rakousko

Obliba produktů We Love The Planet v Nizozemsku raketově stoupala. Už rok od založení značky dostávali stále více nabídek expandovat do zahraničí. Proto začali v březnu 2017 své skvělé a ekologické výrobky prodávat také v Německu a Rakousku.

Proč to celé vzniklo?

Jako malá vyrůstala Eva Klomp ve sportovně založené rodině, kde byl zdravý životní styl nejvyšší prioritou. Její dědeček byl profesionálním závodním cyklistou, tatínek založil obchod se sportovními potřebami a teta je přírodní kosmetička. Celá rodina navíc vlastní obrovskou zeleninovou zahradu, o kterou společně s láskou pečují.

A protože byl sport v jejím životě ústřední bod, začala se zajímat o zdravou přírodní výživu, následně i přírodní kosmetiku, na kterou dostávala preference zejména od své tety. Ta ji zasvětila do tajů ingrediencí a jaké všechny látky se prostřednictvím kosmetických produktů zároveň dostávájí kůží do těla. 

Zjistila, že trh je stále poměrně chudý na opravdu kvalitní přírodní produkty, které by byly absolutně čisté, nezávadné a zároveň 100% funkční. A tak se rozhodla k vytvoření svých vlastních a vznikla ucelená řada produktů, se kterými se nyní můžete seznámit. 

Vyzkoušeno za vás:

Difuzer Spiritual Spa

Jestli patříte k milovníkům bytových vůní nebo hledáte ideální dárek, kterým potěšit, touto volbou určitě nešlápnete vedle! Difuzér má krásný a jednoduchý design včetně balení, takže se stane příjemnou dekorací.

Balení kromě esenciálního oleje obsahuje dva svazky dřevěných tyčinek z usušené tropické rostliny Sida Rhombifolia Linn, která se vždy sbírá ručně, takže působí velice přirozeně a čistě. Zkrátka vnese do interiéru kousek čisté přírody.

Osobně nejsem zastáncem sladkých vůní, takže velmi oceňuji, že Spiritual Spa voní velice svěže, toto aroma mu dodává kombinace tónů eukalyptu, máty a rozmarínu. 

Vůně rovnoměrně prostoupí celý byt, dlouho přetrvává, ale zároveň není moc silná nebo rušivá, navodí příjemnou relaxační atmosféru.

Difuzér v tuto chvíli používám měsíc a přesto že nejsem typickým milovníkem interiérových vůní, tento hodnotím velmi pozitivně. Svěží nevtíravá vůně dlouho vydrží a čistý design difuzéru s přírodními tyčinkami je skvělým doplňkem domácnosti.

Levandulový deodorant

Co mě mile překvapilo hned zkraje, byla příjemná vůně, opravdu jako čerstvě natrhaná kytice levandulí. Žádný umělý nádech rádoby levandule, ale vůně skutečné přírody.  

Vůně je natolik intenzivní, že stačí deodorant použít pouze ráno a vydrží po celý den narozdíl od jiných deodorantů, které musím aplikovat i několikrát denně.

Co se však konzistence týče, zde bych měla několik výhrad. Řekla bych, že produkt není příliš vhodný na mou suchou pokožku, jelikož se poněkud špatně roztírá a vysušuje, proto bych preferovala krémovější konzistenci. 

Co však hodnotím kladně je to, že nezanechává bílé stopy na oblečení a vstřebá se poměrně dobře do pokožky. Doporučuji však po aplikaci chvíli počkat s oblékáním.

Na první pohled mne určitě zaujal nádherný obal, manipulace s tyčinkou je však trošku komplikovanější, jelikož se produkt kvůli tužší konzistenci špatně zasouvá zpátky do obalu, zbytky produktu ulpívají na kraji obalu, je tedy nutné okraje obalu od zbytků očistit, aby bylo možné produkt uzavřít, což je poněkud nepraktické. 

Celkově však hodnotím produkt kladně zejména proto, že udržuje pokožku svěží a voňavou opravdu dlouhou dobu. 

S používáním tedy budu pokračovat, ale pravděpodobně v kombinaci s jiným deodorantem, a to kvůli již zmíněnému mírnému vysušování pokožky.

Deodorant So sensitive v plechové krabičce

Oproti předchozímu deodorantu mi tento vyhovoval víc. Má jemnou krémovou konzistenci, jednoduše se roztírá a rychle vstřebává do pokožky, na které nezanechává mastný film. Je opravdu jemný, nedráždí ani citlivou pokožku a poskytuje pocit svěžesti během celého dne.

Stačí ho použít jen malé množství, tudíž vám balení dlouho vydrží. Používám už asi měsíc a stále neubývá. 

Oceňuji také příjemnou, neutrální vůni, protože u deodorantů nemám moc ráda výrazné vůně, které přebíjí i parfém. 

Jako striktní výhodu hodnotím i to, že nezanechává bílé stopy na oblečení ani “nedrobí”, jak to často u krémových deodorantů bývá. 

Elegantní a neotřelé balení v podobě plechové krabičky navíc působí velice esteticky, takže určitě udělá radost i jako dárek třeba pro vaší kamarádku.

 

Udělejte si radost produkty od We Love The Planet: