Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak na holku, co má ráda přírodní kosmetiku

5.0 5
1

Jak na holku, co má ráda přírodní kosmetiku zdroj: shutterstock.com

Je Valentýn. Chcete jí samozřejmě udělat radost, že jo. Jenže zas by to nemělo být tak nějak moc - drahý, explicitní, zavazující, nevhodný, ujetý… Takže chcete něco normálního, co ji potěší a co si případně na Valentýna oba užijete. Samozřejmě vás nic nenapadá, protože koho by něco takovýho na první dobrou napadlo, že… Tak se prostě vypravíte do takovýho toho bio obchodu pevně rozhodnuti nechat si poradit od prodavačky - jednak je pěkná a má rozkošný puntíkatý šaty, jednak by tomu měla rozumět a tak nějak tušit, co vaše drahá polovička chce.

Takže tam přijdete a až tam vám dojde, že když to bude vybraný podezřele dobře, bude to, no, ehm, podezřelé. Nejste sám, kdo ví, jak to těm prodavačkám sluší. Nestojíte o nějaký poznámky, který celou atmosféru pošlou do kytek.

Co teď ale, koupit něco musíte. Možná se můžete zeptat, co je takový univerzální dárek, to by asi šlo. Prostě si s tou prodavačkou tak nezávazně pokecáte, ono z toho něco vypadne. Je fakt milá a vypadá, že ví o čem mluví...a mluví...a mluví, no nic, už to máte v tašce, co to vlastně bylo? Kokosový olej??? No do pr… A mandarinkový osvěžovač vzduchu? Proč jsem to, sakra, kupoval, ty šatičky by se vážně měly zakázat.

A víte, co? Ona to třeba fakt ocení.

Protože:

  • kokosový olej tak nádherně voní, že vás v minutě přenese do nějaké exotické destinace.
  • trocha mandarinky do vzduchu to jen vylepší, navíc působí antidepresivně - to pro případ, že ji na přechodu nepustil její ex v jaguáru.
  • kokosák se dá namazat na celé tělo, fakt ÚPLNĚ všude. A je jedlý. A dobrý. A pokud vás nic nenapadá, přidejte na antidepresivní mandarince, bude potřeba.
  • kokosák je vynikající zdroj rychlé energie - že jako když vám dojdou síly, však víte… nevíte? Mandarinku.
  • a kdyby bylo fakt nejhůř, tak ten mandarinkový osvěžovač se skládá jen z alkoholu a mandarinkového éteráku. Skoro mandarinková vodka. Za chvíli vám bude jedno, že jí ten jaguár nakonec zastavil...

Možná by býval fakt lepší ten ovocný lubrikační gel…. ten byl taky bio.

Související produkt
Kokosový olej, bio 250 ml
Saloos / 252 Kč
Biokokosák do kuchyně, na tělo, vlasy, dokonce na zuby. Hodí se prostě vždy a všude.
Detail produktu