Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.
Viktorie Kalinová

Viktorie Kalinová

Miluje zdravý životní styl a užívá si každou minutu, kterou může trávit zkoumáním přírodní kosmetiky. Ve svém životě se snaží sladit aktivní pohyb a pobyt v přírodě s životem ve městě a hledat aletrnativy, které nám pomohou zmírnit dopady ne zcela ideálního prostředí na naše zdraví.

Zázračné semínko

Zázračné semínko

Je jaro, všechno klíčí a roste. Každého jistě v dětství fascinovala ta obrovská síla a vůle, se kterou se z maličkého semínka vyloupne klíček a vyroste celá rostlina. Že něco tak maličkého může mít tak obrovský potenciál. A že v sobě obsahuje zárodek všech dalších svých pokračování. A skutečně jsou jakákoliv semínka zásobárnou výživných látek, o kterých si většina běžných potravin může nechat jen zdát. Navíc v poměrně koncentrované podobě, takže nám pak postačí daleko menší množství, než bychom byli nuceni sníst normálně. Superpotraviny v pravém slova smyslu. Ale samozřejmě jsou semínka...

  • 1

Nejčastější štítky autora