FINO pro šetrný úklid domova

FINO roduktyzdroj: FINO

Ekologický domov není jen o třídění odpadu. Je to o celkovém přístupu a uvědomělosti. Ekologický domov je snem mnoha moderních rodin, kterým jde o snahu zmírnit dopady konzumního života na životní prostředí. 

Chcete se obklopovat jen bezpečnými prostředky, šetrnými jak vašemu zdraví, tak životnímu prostředí? Odpovědí může být FINO - značka ekologických produktů se zaměřením na využití v kuchyni. 

FINO

FINO je nová eco-friendly řada značky GREEN LIFE stvořená s ohledem na životní prostředí. Zaměřuje se na výrobu jednorázových obalů, především ekologických pytlů do koše, které jsou stejně pevné a nepropustné jako klasické plastové pytle a vyrobeny jsou z recyklovaného polyethylenu speciální třívrstvou technologií. Dále v jejich portfoliu najdete houbičky na nádobí a hadříky z bambusových vláken, agáve a drcených ořechových skořápek.

Odpadkové pytle

FINO Odpadkové pytle>
</div>
<p dir=LD Pytle Green Life Easy jsou na první pohled stejné, jako klasické plastové pytle do koše. U nás si můžete vybrat objem 35 l nebo 60 l. Všechny jsou extrémně pevné, odolné, nepropustné a dají se klasicky zauzlovat. Vyrobené jsou z již recyklovaného materiálu s třívrstvou technologií, díky které jsou tak extra pevné.  

Houbičky na nádobí

FINO Houbičky na nádobí>
</div>
<p dir=Uvolněte místo v kuchyni novým houbičkám na nádobí, které jsou nejen plně ekologické, ale také elegantní. Vyrobené jsou z přírodních materiálů, jako sisálová a bambusová vlákna či drť z vlašských ořechů. Houbičky jsou vhodné k běžnému dennímu použití v zeleno-béžovém provedení a po 2ks v balení. Navíc si hravě poradí i se zaschlými zbytky a nečistotami.

Hadříky a utěrky 

FINO Hadříky a utěrky>
</div>
<p dir=Multifunkční hadříky z biodegradabilních bambusových vláken či recyklovaného polyesteru s houbovitou 3D strukturou. Jsou vhodné k mokrému i suchému úklidu celé domácnosti a všech povrchů včetně nábytku.

Nebo sáhněte po utěrkách v roli, které plně nahradí ty papírové.

Výhodou bambusu je, že je jednou z nejrychleji rostoucí travinou a při jejím pěstování není zapotřebí pesticidů ani herbicidů.