Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

My White Secret - tajemství krásného úsměvu

Bělící pásky a zubní pasty my white secret v koupelně zdroj: My White Secret

Říká se, že úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho. To je svatá pravda, ale pokud půjdeme víc do hloubky a dodáme “krásný úsměv…” to už něco stát může. Ne každému bylo shůry dáno, aby se mohl pochlubit úsměvem jako z reklamy. Věděli jste, že až 47 % lidí si jako první na neznámém člověku všímá právě úsměvu? A že přes 70 % se domnívá, že nehezký úsměv dokonce může zbrzdit jejich kariéru? Je na čase se o své zuby začít starat. Nemusí to být věda, ani nemusíte vyhazovat tisíce za dentální procedury. Pronikněte do tajů My White Secret a mějte o důvod víc se smát.

O co jde?

Značka My White Secret se zrodila ve Velké Británii a zaměřuje se na efektivní, šetrné a přírodní bělení zubů a péči o ústní dutinu celkově. Jde o produkty, které narozdíl od ostatních bělících přípravků neobsahují peroxid, který, jak známo, narušuje zubní sklovinu a tím může dojít i k nevratnému poškození zubů. A návštěvy u zubaře, ať už kvůli následkům nebo samotným bělícím procedurám, se mohou pěkně prodražit. 

Šetrné nejen k vašim zubům

Složení produktů My White Secret je bez obsahu škodlivých látek a vhodné pro vegany. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Při balení zásilek také nepoužívají žádné plasty, vše je baleno do znovupoužitelných lepenkových krabic s papírovou lepenkou i výplní.

Látky obsažené v produktech My White Secret:

 • Rostlinný glycerin - zvlhčovadlo

 • Celulózová guma 

 • Chloritan sodný - bělící činidlo pásků

 • Hydrogenuhličitan vápenatý - v kosmetice se používá zejména jako leštidlo v zubních pastách

 • Kyselina citronová - deální na bělení zubů, protože bojuje proti pigmentovým skvrnám a pomáhá odstraňovat zubní kámen. Nepoužívejte ale samotnou citr. šťávu, její kyselost může narušovat zubní sklovinu

 • Kokosový olej - zabezpečuje přírodní vybělení zubů, snižuje vznik zubního kazu a zánětu dásní. Pomáhá také předcházet parodontóze

 • Aktivní uhlí - pomáhá odstraňovat plak a usazeniny z jídla a pití ze zubů

 • Sorbitol - dodává nasládlou chuť a také pomáhá vytvořit průhledný gel

 • Hydratovaný oxid křemičitý - snižuje zápach z úst

 • Březový cukr - má hned několik účinků pro ústní dutinu: přírodní sladidlo, prevence proti vzniku zubního kazu, zvyšuje tvorbu slin a tím zabraňuje tvorbě bakterií

 • Jedlá soda - v pastách se využívá pro abrazivní a bělící účinky

 •  Karagenan - slouží jako emulgátor

 • Granátové jablko

 • Oxid křemičitý 

 • Stearan hořečnatý 

 • Kaolin - potlačuje růst nežádoucích bakterií v ústech

 • Hydrogenfosforečnan vápenatý - zdrojem vápníku a fosfor

Začalo to bělícími pásky

V My White Secret vyvinuli unikátní bělící pásky na zuby, které jsou zcela přírodní, bez obsahu jakékoliv chemie, efektivní a vhodné i pro ty nejcitlivější zuby. Excelují také velice snadným a komfortním použitím, které vás nijak nelimituje v každodenním životě. Navíc je jejich používání zcela bezbolestné narozdíl od jiných metod bělení zubů. Viditelné výsledky přitom přináší už za 14 dní.

Vybírat můžete ze dvou druhů bělících pásků:

 • Bělící pásky na zuby na dva týdny - balení obsahuje 14 párů pásků, které stačí každý den před spaním aplikovat cca na 30 minut po vyčištění zubů. Neobsahují žádné škodlivé a agresivní látky, tudíž jsou vhodné i pro jedince s citlivými zuby. Přesto nejsou vhodné pro těhotné ženy, děti do 12ti let a pokud máte poranění v dutině ústní.

 • Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím - efektivně odstraňují skvrny ze zubní skloviny již během 14 dní pomocí aktivního uhlí a kokosového oleje. Balení obsahuje 14 párů pásků. Použití je stejné jako u předchozích. Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 12ti let nebo máte-li poranění v dutině ústní.

Portfolio rozšířili o další produkty

Tyto unikátní bělící pásky na zuby se staly až nečekaně oblíbenými u zákazníků a tak se značka rozhodla své portfolio rozšířit o další produkty. Nabídku tak obohatila o bambusový zubní kartáček, dentální nit s aktivním uhlím, bělící pudr na zuby a denní a noční bělící pastu, které se staly bestsellerem. Nově do nabídky zařadila také bělící zubní pastu v tabletách, která je ideální na cesty - před použitím ji jednoduše rozkoušete a smícháním se slinami vám v ústech vznikne jemná zubní pasta.  

Recenze:

bělící zubní ásky zdroj: My White Secret

My White Secret Bělící pásky na zuby

Bělící pásky na zuby 

Na vyzkoušení bělících zubních pásků jsem neměla tolik času, abych mohla ověřit, zda mají opravdu bělící účinky, ačkoliv sama mám zuby poměrně bílé, protože jsem v minulosti podstoupila bělení zubů na dentální klinice a také o ně svědomitě pečuji.

Co jsem si však ověřila je jejich snadné používání. V krabičce se nachází 14 párů pásků pro 14ti denní použití. Ty jsou zvlášť baleny v pytlíčku, který jednoduše otevřete odtrhnutím svrchního okraje. Pásky jsou na transparentním plastovém obdélníčku, kratší pásek na horní a delší na spodní čelist. Ty sloupnete a lepivou stranou upevníte na zuby. Pásky hezky přilnou, přesahující okraj jednoduše zahnete dovnitř. Na první pohled není nic vidět a pásky na zubech vytvoří průsvitnou gelovitou hmotu, nikterak v ústech nepřekáží.

Mně osobně hmota nebyla moc příjemná, protože nemám ráda tuhle konzistenci, připomíná mi škraloup, ze kterého se mi odmala zvedá žaludek. Chuťově je gel lehounce nasládlý a 30 minutový interval působení se dá taky bez problémů zvládnout. Pásky jsem aplikovala vždy večer po vyčištění zubů při sledování filmu. 

Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím

Druhý typ pásků testovala kolegyně Týnka, která měla na vyzkoušení víc dnů. A její postřehy?

Co se používání týče, je prakticky stejné jako u prvních pásků s tím rozdílem, že v ústech rozhodně nepůsobí nenápadně, protože jsou díky obsahu aktivního uhlí černé. V kombinaci s kokosovým olejem působí jako výborný bělící tandem a již po pár dnech můžete vidět rozdíl. Takže opravdu fungují!

Po použití pásků je ale potřeba zuby pořádně vyčistit, nechcete-li rozdávat černé úsměvy a vypadat, že máte zuby jako “noty na buben” :). Černé uhlí na nich drží celkem festovně.

My White Secret Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím

 

Další produkty My White Secret
Pudr pro bělení zubů s aktivním uhlím 60 ml
My White Secret / 524 Kč
Pudr pro bělení zubů s aktivním uhlím pro krásný bílý úsměv a zdravou ústní dutinu.
Detail produktu