Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

WHAMISA: vyzkoušeli jsme korejskou značku s unikátní recepturou!

zdroj: Whamisa.com

Většina lidí při nákupu kosmetiky sází na ozkoušené stálice z pultů českých prodejen a jen málo kdo rád experimentuje. Pokud ale chcete dát šanci něčemu novému, pro nás třeba exotickému, pojďte se s námi podívat na skvělou korejskou značku WHAMISA, kterou jsme vyzkoušeli za vás!

O značce

WHAMISA je korejská značka, která nabízí organickou kosmetiku bez chemie. Jejich produkty jsou naprosto výjimečné - mají totiž patent na fermentaci a bez přidané vody. Díky patentované fermentaci se mnohonásobně zvětšuje účinnost výrobků a je zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci. Fermentací se také snižuje riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, a proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s citlivou pletí. Jelikož v jejich produktech není žádná přidaná voda, a jsou logicky koncentrovanější a tím pádem i účinnější. Fermentace také prodlužuje trvanlivost produktu od jeho otevření až na osm měsíců, přičemž normálně produkty bez chemie vydrží otevřené maximálně šest týdnů.

Všechny jejich přípravky se vyrábí v Koreji a lidé z WHAMISA se přímo podílí na výběru dodavatelů i jednotlivých čerstvých bylin, které pak sami zpracovávají dle nejlepšího vědomí a svědomí. Značka WHAMISA netestuje v žádné fázi výroby produktu na zvířatech a je vhodná i pro vegany. A kromě toho, že je vegan-friendly, může se tato skvělá značka pyšnit i několika certifikacemi, mezi kterými najdete například certifikáty EWG, BDIH, VEGAN nebo Original Excellent Dermatest

My jsme měli tu možnost vyzkoušet několik produktů právě od značky WHAMISA, a tak bychom se s vámi chtěli podělit o naše první dojmy.

Čištění a odličování

WHAMISA odličovací olej
Nejsme dvakrát fanynky pleťových olejů, po suchém oleji má pleť sklon k šupinkám, po mastném je zase mastná. Tento odličovací olej ale mezi ostatními vyniká. Protože je to olej tak jsme s ním podle toho i pracovali, tedy dali jsme ho na vatový tampónek a přidali pár kapek vody, následně použili na pleť. V případě odličování očí je dobré dávat pozor, aby oleje nebylo moc, jinak trošku pálí, ale v porovnání s jinými odličovacími oleji zcela zanedbatelně. Pleť zůstala pružná, pouze s se zanedbatelným mastným filmem, celkově tedy spokojenost.

WHAMISA čistící pěnový gel
I když někteří preferují používání produktů na vatové tamponky oproti nutnosti aplikace přímo na pleť, jako je obvyklé u pěnových gelů, tento produkt byl za nás nad očekávání příjemný a pleť vůbec nevysušoval.

 Péče o pleť

WHAMISA hydratační krém s kolegenem
Perfektní krém, který zanechá pokožku jemnou a hydratovanou. Je na hranici gelu, je tekutý a nezdá se příliš mastný. Pokud ho nanesete v malé vrstvě, je perfektní pod make-up a pokud ve velké vrstvě je úžasnou hydratační maskou. Všechen se krásně vpije a umí hydratovat i pokročilé šupinkování!

WHAMISA tonikum
Z tonika jsme naprosto nadšení, vůbec nepálí ani nevysušuje, přitom čistí. Dokonce i když člověk zapomněl po toniku použít krém, vůbec nepřišel pocit, že by pleti něco chybělo, což je pro nás rozhodně důkazem o bezvadném produktu, který mi nestahuje pleť. 

WHAMISA anti-age pleťový olej deep rich
Velmi příjemný, stačí aplikace 1 kapky, takže i když je cena vyšší, kompenzuje se vám dobou, po kterou produkt vydrží. Není třeba uchovávat v chladu, i po několika měsících, kdy je otevřený a skladovaný při pokojové teplotě, je stále perfektní. 

WHAMISA anti-age pleťový olej refresh
Podobný ostatním pleťovým olejům od značky WHAMISA. Přišel nám spíše jako sérum než olej. Pokud na něj ale aplikujete krém, tak ani nezanechává pokožku mastnou, krém totiž krásně podpoří vstřebání. Tahle kombinace se nám osvědčila i pod make-up, který pak vydrží celý den.