Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Nová řada značky Attitude!

zdroj: attitude

Pojďte se s námi podívat na novou řadu produktů od značky ATTITUDE. Pokud je vám tahle značka zatím neznámá, je to obrovská škoda. Co je tedy zač a čím je speciální? Především tím, že své produkty vyrábí z látek, které jsou šetrné k životnímu prostředí a celkově se zaměřují na udržitelný způsob výroby. Nabízí široké spektrum produktů -  od kosmetiky přes produkty využitelné v domácnosti až po produkty pro vaše domácí mazlíčky.

Novinky od ATTITUDE

Oceanly od ATTITUDE, krásná řada, která již svým trefným názvem evokuje pláž a moře. Bez použití jakýchkoliv plastů jsou produkty matné a zároveň jemně sametové na dotek. Produkty jsou překvapivě lehké, což oceníte především při nošení v kabelce, zároveň vypadají mile i důstojně například na poličce v koupelně. Ruku na srdce kolikrát si kvůli nedesignovému obalu nekoupíte kosmetiku, aby vám nekazila vypiplaný boho styl nebo třeba moderní minimalismus.

Musí mít ekologické obaly háček?

Papírové obaly kosmetických produktů mají samozřejmě své pro a proti. Jak již bylo zmíněno, ekologie a váha jsou velká pozitiva, zásadní otázkou ale je, musí to být na úkor něčeho jiného? Máme zkušenosti opravdu s velkým množstvím produktů různých značek a základním nedostatkem papíru bývá rychlé opotřebení, potrhání, rozlepení, porušení grafiky i promaštění. Modlíte se pak, ať už produkt konečně dojde a nemusíte na něj dál koukat, natož ho někde vytahovat mezi lidmi. Je nám záhadou, jak to dělá značka ATTITUDE, ale obaly mají perfektní. Kupříkladu balzám na rty můžete nosit po kape či kabelce i několik měsíců a stále bude vypadat jako nový!

Pojďme na samotné produkty

Ale zpět k Oceanly a samotným produktů. Momentálně jsme testovali Oceanly face cream a Oceanly eye crem, oba produkty jsou veganské, což potěší. Produkty jsou vyrobené samozřejmě v Kanadě, ano zde se bere ten nádech moře a kvality. Krémy jsou bez jakékoli parfemace, což ovšem neznamená, že by chyběla vůně, jen není bezdůvodně přidána navíc. Nádech, výdech. Ucítíte bambucké máslo se stopou oříšku, jemná vůně čistoty. Oba produkty jsou tuhé sticky, vysouvají se jako klasický balzám na rty zatlačením ze spodní části obalu. Na etiketě se dočteme, že aplikace se provádí nanesením na čistý obličej. Lehce matoucí bylo, zda se má produkt aplikovat přímo z tuby na pleť, nebo nejdříve na prsty a těmi nanášet. Jak je stick tuhý, jeho pohybem po tváři se kůže tahá. Způsob aplikace je tedy na každém uživateli, nicméně za nás se osvědčila varianta nanesení malého množství na konečky prstů, lehké prohřátí a následná aplikace vmasírováním na vybraná místa. 

Naše zkušenost 

Samotný produkt je na pleti velmi příjemný, krásně se vstřebá a nezanechává mastný film. Při nanesení většího množství je možné nechat vstřebat déle a pokožku více hydratovat, při menším množství je vhodné nechat i tak pár minut odpočinout, následně je možné nanášet rovnou make-up. Líčení se poté "nehýbe" ani nemaže, naopak make-up je krásně lesklý a fresh.

Jděte do nich!

Oba produkty můžeme zcela doporučit, jedinou výtku, kterou bychom zmínili je, že na očním krému je uvedeno, že se má skladovat do teploty 90°F což je kolem 32°C, předpokládáme tedy, že při překročení dané teploty se produkt může začít měnit z tuhého skupenství na tekuté. Proto radši neodporučujeme nošení produktů v kabelce během těch nejteplejších letních dní. Jinak ovšem nemáme co dodat a produkty určitě vyzkoušejte!