Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Verra - pro lepší reprodukční zdraví a zdárný vývoj miminka

Zakladatelky Verra držící v ruce doplněk stravy Plodnost a Těhotenství zdroj: Verra

Plánujete miminko nebo už jste těhotná a připravujete se na novou životní roli? Těhotenství a narození dítěte je jedna z nejkrásnějších částí života ženy, která mu dodá zcela nový rozměr. Najednou je tu tvoreček vám plně oddaný, závislý na vaší péči, během těhotenství také často rezonují myšlenky rekapitulující dosavadní život.

Co je ale zásadní pro každou ženu vstupující do nové kapitoly života, aby těhotenství probíhalo v pořádku, bez komplikací a na svět přišlo zdravé miminko mající se čile k světu. Proto je důležité se na těhotenství i příchod miminka náležitě připravit a dostat organismus do rovnováhy kvalitní dávkou živin, které jsou v prenatálním období a během těhotenství nepostradatelné. S tím vám pomohou kvalitní doplňky stravy, vyzkoušet můžete například novinku Verra.

To nejlepší pro vás i vaše miminko

Český start-up Verra vznikl v roce 2020 a od té doby se úspěšně rozvíjí a dostává do povědomí více a více lidí. Zaměřuje se na výrobu prémiového doplňku stravy pro ženy snažící se o miminko nebo které už těhotné jsou a chtějí podpořit zdravý vývoj miminka. 

Jde o vitamínový komplex bohatý na obsah vysoce vstřebatelné formy mikronutrientů, čímž nabízí souhrnné zacílení všech důležitých aspektů v těhotenství a při snažení se o miminko. 

Kapsle jsou vyrobeny z hydroxypropylmethylcelulózy rostlinného původu, jejich formulace je tedy zcela veganská a bez zbytečných přídavných látek či alergenů. Nezatěžují organismus ani organismus vyvíjejícího se plodu a jsou vhodné i pro ženy s citlivým zažíváním či alergiemi.

Mít děti je hlavním životním cílem mnoha rodin a párů, ale ne každý má to štěstí miminko snadno počít nebo donosit.  

- Veronika Holomková, CEO & Founder -

Za vším hledej ženu

Za vznikem start-upu s ušlechtilým cílem stojí mladá žena, která chce sama jednou být maminkou a proto se rozhodla vytvořit produkt, který bude moci užívat jak ona, tak všechny ženy, které sebe i svůj organismus chtějí na příchod miminka náležitě připravit. 

Sympatická usměvavá Veronika vystudovala biotechnologii na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, tudíž byla pro své okolí zaručeným přímým zdrojem informací z hlediska složení doplňků stravy, léků a potravin. 

K nápadu vytvořit produkt dle toho nejlepšího vědomí a svědomí ji přivedla její sestra, která chtěla doporučit doplněk stravy na podporu plodnosti, nicméně Veronika nenašla žádný, o němž by z hlediska kvality byla 100% přesvědčená…

Verra zajímavá fakta o těhotenství a fertilitě

 

Připravte svůj organismus na příchod miminka: