Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Dětské BIO svačinky Good Goût

Kapsičky a polštářky Good Gout na stole zdroj: Biooo.cz

Naservírujte svým dětem skutečně dobré menu. Sestavení jídelníčku pro nejmenší, aby zahrnoval pestrou a vyváženou stravu, může být pěkný oříšek. Nejen že je někdy velmi obtížné do nich dostat například zeleninu, ale často rázně odmítají vůbec ochutnat všechny nově nabízené pokrmy. Plivou je a hází po zemi a chce to kolikrát velkou dávku trpělivosti, než novou potravinu ochutnají, přijdou jí na chuť a přijmou jako součást trvalého jídelníčku. 

Stravovací návyky, získané již v útlém věku, si děti přenáší i do dospělosti. Je tedy důležité již od chvíle, kdy začnou samy jíst, učit je zásadám zdravého stravování.

Děti by ale neměly být do jídla nuceny a určitě by nemělo jít o prosazování vůle rodičů. Jak tedy naservírovat zdravou a plnohodnou stravu, která by dětem chutnala a neodmítaly ji? Vyzkoušejte 100% BIO kvalitu s kapsičkami Good Goût - vaše ratolesti je budou zbožňovat.

O značce

Good Goût je synonymem zdravých a chutných jídel. Veškeré jejich produkty jsou zaručeně BIO a člověk se tak nemusí pídit po složení. Vášnivý tým totiž dává dohromady jen to, co je třeba. Žádná velká věda. Každé jídlo obsahuje jednu hlavní složku, díky které se děti naučí poznávat ty pravé chutě ovoce a zeleniny (vždy alespoň 60 % jedné základní složky).

Jejich cílem je, aby si děti skutečně pochutnaly na zdravém jídle. Všechny recepty v kapsičkách a sáčcích navrhl majitel michelinské restaurace a jak uchovat chuť, aniž by byla znehodnocena varem, se poradili v Pasteurově institutu vedeném doktorem Jeanem-Michelem Lecerfem, endokrinologem a odborníkem na výživu.

Kapsičky neobsahují moučky, škroby ani další složky, které pomáhají s konzistencí a konzervací. Dítě tak dostává skutečně jen to, co potřebuje.

Kapsičky si zamilujete vy i vaše děti:

  • Jsou lehké a praktické

  • Snadno se dávkují

  • Znovu uzaviratelné - děti si na nich pochutnají kdykoli a kdekoli

  • Rychlá příprava

 

A jak svačinky obstály u nejmenší strávnice?

kokosové bio polštářky v detailu zdroj: Good Goût

Výživa v kapsičkách

Kapsičky jsem testovala na své 9měsíční dceři, která se po nich doslova málem olizovala až za ušima. Testované příchutě byly: Bio mango, Bio banán, Bio brokolicové pyré a Bio mangová snídaně.
Chuťově jsou všechny velmi výrazné a přesto vyvážené, použité ingredience se vzájemně báječně doplňují a společně tvoří dokonalou kompozici pro chuťové pohárky. Absolutně se nedají srovnat s konkurenčními přesnídávkami ať už bio nebo nebio kvality. Jsou opravdu vynikající.

Konzistence je krémová, jednolitá - voda se neodděluje od zbytku hmoty. Barevně lahodí oku, působí jako čerstvě rozmixované ovoce či zelenina. Manžel jí ovocné přesnídávky s malou, takže se o ně přetahují.

Kromě dokonale vyvážených chutí a oku lahodícím barvám jim na genialitě ještě přidávají dokonale promyšlené obaly - kapsičky jsou velmi skladné, lehké, pro dítě dobře uchopitelné a dokonce se dají recyklovat. 

Dětská bio ovocná kapsička od Good Gout
Dětská bio svačinka od Good Gout

Bio kokosové a Bio mangové polštářky

Malé křupavé polštářky krásně voní po kokosu (který jim dodává sladkost) a také mangu. Polštářky drží tvar, nelámou se v dětských ručičkách a přesto jsou snadno rozkousatelné i pro děti, které mají zatím jen řezáky a přední zoubky.

Polštářky v ústech chroupou a jejich příjemná konzistence se rozline po jazyku, kde zanechá lahodnou chuť. I mně samotné moc chutnaly - dokážu si představit, že si je beru s sebou do práce jako svačinku. 

Mají praktické balení s uzavíratelným páskem, tudíž nehrozí jejich vysypání v batohu nebo tašce. Jsou ideálním společníkem na procházky nebo výlety, kdy chci pro malou mít neustále po ruce vydatnou svačinku snadno a rychle.

Rozhodně to nebyla naše jediná ochutnávka. Stali jsme se ze dne na den oddanými zákazníky této značky a jsme moc rádi, že jsme ji dostali šanci vyzkoušet.