Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biooo odpoledne s měsíčkovou péčí nejen pro děti

Biooo odpoledne s měsíčkovou péčí nejen pro děti Weleda Calendula slaví 30 let na trhu, tak přijďte na naše biooo odpoledne poznat její hojivé a zklidňující účinky!
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
1

Biooo odpoledne s měsíčkovou péčí nejen pro děti zdroj: biooo.cz

Před třiceti lety uvedla Weleda na trh svůj nejúspěšnější pečující produkt: měsíčkový kojenecký krém. A protože obliba krému neustále rostla, přišla Weleda s celou produktovou řadou postavenou na léčivých účincích měsíčku lékařského, takže s ním dnes můžete o pokožku nejmenších pečovat od hlavy až k patě. A nejenom o pokožku dětí, hojivé účinky měsíčku si mnohdy oblíbí i dospělí a nechtějí jej dát z ruky!

Pokud hledáte péči pro dítko, jste nastávající maminka nebo chcete jen tak pro sebe jemný pleťový krém s přidanou hodnotou, přijďte si produkty Weleda Calendula vyzkoušet do naší kamenné prodejny v OD Kotva! Ve čtvrtek 23.4. od 15 do 19 hodin a v pátek 24.4. od 12 do 16 hodin se na vás i vaše ratolesti budou těšit odbornice přímo ze značky Weleda. Poradí, co je pro vaše děťátko to nejlepší, doporučí produkty pro vaši citlivou pokožku a zodpoví všechny vaše otázky. Tak nezapomeňte dorazit a oslavit tyto kulaté narozeniny Weledy!

Kdy?

  • 23. 4. od 15:00 do 19:00
  • 24. 4. od 12:00 do 16:00

Kde?

  • Prodejna BIOOO.CZ, přízemí OD Kotva