Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jsme vám otevření i v OC Šestka!

Jsme vám otevření i v OC Šestka! Nestihli jste slavnostní otevření naší nové Biooo prodejny v OC Šestka? Přinášíme vám několik fotografií z průběhu a rozhovor s naší kolegyní.
Lucie Kalčíková
4,2 5
18

Jsme otevření i v OC Šestka! zdroj: biooo.cz

Minulý týden proběhlo slavnostní otevření naší nové prodejny v OC Šestka a následně i narozeninová oslava samotného nákupního centra. Připravili jsme pro vás dárky, ochutnávku čajů, soutěž o vouchery na líčení a výhodné akce. Pro vás, kteří jste nestihli osobně dorazit, máme několik fotografií z otevíračky a rozhovor s naší kolegyní, směnovou vedoucí, Janou, která byla od začátku až do konce u příprav této vymazlené pražské prodejny.

Jak probíhalo slavnostní otevření

To, že jsme mohli otevřít tuto krásnou prodejnu, je zásluha jak našich skvělých zaměstnanců, tak i vaše, našich nejmilejších zákazníků. Proto jsme chtěli, abychom mohli slavit všichni společně. 14. 11. proběhlo slavnostní přestřižení pásky a následně 15. 11. samotné otevření. Byly pro vás připraveny dárky (ať už třeba látkové tašky nebo speciální vzorečky), ochutnávka čajů, 20% sleva na celý nákup a také soutěž o vouchery na líčení.

O víkendu pak probíhala oslava 12. narozenin OC Šestka, v rámci které je u nás možné uplatnit slevu 20 % na celý nákup, nebo při koupi dvou výrobků značky Coslys získat třetí produkt této značky zdarma. Stačí jen přijít k nám na prodejnu s kuponem, který najdete ve slevové knížce od OC Šestka nebo si ho vytisknout na jejich stránkách. Akce platí do dneška 22. 11. 2018, takže pokud máte chvilku, určitě doražte!

V tomto sychravém počasí určitě přijde vhod, že tyhle skvělé čaje od značky Numi u nás můžete ochutnat i kterýkoliv jiný den. Ale pozor, jsou tak skvělé, že rychle mizí:).

Jak to u nás vypadá?

Osud se naplnil a s ním i naše regály:-). V OC Šestka najdete to nejlepší, co znáte z našeho e-shopu. Vše navíc přehledně srovnané a roztříděné tak, abyste u nás jednoduše našli vše, co potřebujete. Ať už sháníte tu nejkvalitnější přírodní pečující a dekorativní kosmetiku, chcete pořídit přírodní parfém, zkusit nějaké přírodní doplňky stravy nebo uklidit svůj domov pomocí ekodrogerie. Na své si přijdou i vegani a milovníci zero waste.

Sortiment a prostornost celé prodejny udělá radost i maminkám s malými dětmi. Samozřejmostí zůstává usměvavá obsluha, která vás nasměruje, poradí a doporučí to nej. Mezi nimi právě naše kolegyně Jana, kterou jsme krátce vyzpovídali na konci článku.

Přijďte si vyzkoušet přírodní líčení

Součástí naší podejny je i koutek s dekorativní kosmetikou a péčí našich skvělých vizážistek, které vás nalíčí, poradí vám s výběrem nebo, pokud si přinesete svoji kosmetickou taštičku, vám najdou přírodní alternativy k vaší konvenční dekorativní kosmetice.

Líčícího koutku a služeb naší vizážistky jste mohli na této prodejně poprvé využít právě v den slavnostního otevření. Níže už fotografie naší spokojené zákaznice, která se u nás jako jedna z prvních nechala nalíčit:-). Moc jí to slušelo!

Rozhovor

Vyzpovídali jsme naši kolegyni Janu, která od začátku výstavby pracovala na tom, aby se vám na prodejně líbilo. Jana působí v Biooo prodejně jako směnová vedoucí a její úsměv bude často to první, co u nás uvidíte:). Ráda vám poradí a pomůže s výběrem vhodných výrobků.

Jani, jak dlouho pracuješ v Biooo a co děláš ve volném čase?
V BIOOO pracuji od února letošního roku a začínala jsem v OD Kotva. Ve volném čase ráda zajdu s přáteli na dobrou večeři, za dobrou hudbou na koncert nebo třeba do muzea na výstavu.

Co máš na práci v Biooo nejraději? Proč to děláš?
Nejraději na práci v BIOOO mám to, že se neustále učím nové věci díky školením, která jsou buď ze strany našich dodavatelů, nebo přímo od naší školitelky Báry. Možnost vyzkoušet a poznat veškeré produkty. V neposlední radě přátelský kolektiv a vědomí, že dělám dobrou věc.

Co pro tebe bylo na celém procesu rekonstrukce/stěhování nejtěžší?
Nejtěžší byl první okamžik zhruba před měsícem, kdy jsme s kolegyní přijely poprvé do naší budoucí prodejny, kde byly jen regály, police a nářadí, a my jsme věděly, že za měsíc otevíráme. Ale vše se podařilo a stihlo včas.

Co se ti na nové prodejně nejvíc líbí?
Nejhezčí na celé prodejně je celkový vzhled a prostornost. Výběr opravdu těch nejlepších produktů, které můžeme našim zákazníkům nabídnout, a náš koutek s dekorativní kosmetikou, kde máme naši vizážistku.

Na co bys nalákala naše zákazníky? Máš nějakou oblíbenou značku nebo výrobek?
Jak jsem už zmínila, tak je to právě naše přírodní dekorativní kosmetika, s jejímž výběrem rády pomohou naše vizážistky Renáta a Eliška. V chladném období všechny potěší naše 100% přírodní doplňky stravy a vitaminy. A určitě bych zmínila mou nejoblíbenější italskou značku Argital, která má veškerou kosmetiku s blahodárným zeleným jílem. Předvánoční úklid pomohou všem zvládnout naše produkty z ekodrogerie.

Přijďte se podívat! Těšíme se na vás!