Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

BiOOO má vlastní produkty! Slyšeli už jste o nich?

zdroj: Shutterstock

A je to tady. Možná už to někteří z Vás zaregistrovali, ale BiOOO má své vlastní produkty! Produkty, které bychom si vyráběli sami, byla věc, na kterou jsme už nějakou tu dobu mysleli a konečně se stala realitou. Pokud Vás tedy zajímá, co to momentálně je a co nás dále čeká, rozhodně čtěte dál!

Jak jsme začali

Obecně jsme v BiOOO už dlouho přemýšleli nad tím, že začneme vyrábět vlastní produkty. Je to pro nás důležité z hlediska konkurenceschopnosti na trhu i z toho důvodu, že BiOOO zároveň funguje jako takový "love-brand". Tím máme na mysli to, lidi ho znají a mají ho rád. Proto věříme, že i lidi, kteří už nás znají, si naše vlastní produkty budou rádi kupovat, protože budou věřit naší kvalitě. Jedním z hlavních pilířů BiOOO totiž je, že si na kvalitu opravdu potrpíme. No a z kombinace všech těchto motivů vzniklo to, že by BiOOO chtělo mít vlastní produkty pod vlastní značkou. No a rozhodnutí, které produkty si zrovna do našeho sortimentu vybíráme, se odráží v naší BiOOO akademii, zejména podle kurzů, které jsme dělali nebo které děláme. To nám totiž dává odraz toho, mají lidé rádi, co kupují a co má velké úspěchy. Proto jsme jako první začali vyrábět svíčky. Svíčky jsou totiž něco, čemu se věnujeme na kurzech, lidi je mají moc rádi a obecně víme, že i na eshopu mají velký úspěch. No a zejména teď, když je stále chladná zimní sezóna, tak byly svíčky jasná volba.

Voňavé BiOOO svíčky

Další faktor, který ovlivňuje náš vlastní BiOOO sortiment, jsou naše znalosti. Protože samozřejmě chceme, aby všechny produkty byly velmi kvalitní, pouštíme se jen do toho, co opravdu umíme. A nejen, že umíme něco vyrobit, ale vyrobit produkty v takové kvalitě, abychom byli přesvědčeni o tom, že zákazníkům dáme opravdu to nejlepší. A to samozřejmě v kombinaci s tím, po čem je velká poptávka. Takže momentálně máme na výběr 12 druhů svíček. Na podzim jsme do světa vypustili první 3 vůně - to byla vůně mandarinka a máta, lesní malina, a šeřík. Tyto konkrétní vůně byly tematicky zaměřené na období doznívajícího léta a začínajícího podzimu. No a s koncem podzimu a příchodem zimy jsme vytvořili vůně evokující spíše zimní až vánoční atmosféru. Mezi těmi najdete třeba vůni vánoční hvězda, která za nás opravdu krásně odráží vše, co mohou mít lidé s Vánoci spojené. Ve směsi na tuto konkrétní svíčku bychom totiž našli vůni skořice i jablka, takže každého okamžitě napadnou Vánoce. To ale není jediná zimní vůně. Spolu s vánoční hvězdou jsme ještě vytvořili univerzálnější vůni kávy, vůni opium, která voní až do stylu nějakého pánského parfému, praženou mandli, která opět připomíná Vánoce a jako poslední - vůni kokosu. Jelikož ohlas na svíčky byl velký, zavedli jsme ještě další 4 vůně. Jako první je vůně bavlny, protože za nás je to velice příjemná a čistá vůně, dále vůně medu, vanilky a pečeného jablka se skořicí.

A co bude dál?

Jelikož je ale BiOOO stále zaměřené především na kosmetiku, u svíček rozhodně nekončíme, spíše začíná. Momentálně totiž chystáme několik produktů, které se už brzy objeví v našem sortimentu. Tyto novinky ocení především lidé, kteří rádi cestují, chodí rádi do fitka nebo zkrátka nechtějí tahat obrovská balení produktů. Všimli jsme si totiž, že v přírodní kosmetice se jen zřídka nachází produkty v šikovně malých baleních, a tak to pro nás byla jasná volba. Prvním produktem je tedy peelingové mýdlo v praktické kovové krabičce, které se vejde všude, potom produkt, který slouží jako mýdlo na obličej i maska na obličej zároveň a jako třetí je krém na pleť i na tělo. Co se dalších výhledů týče, chystáme momentálně inhalační tyčinky, které mají u nás obecně také velký úspěch, a hlavně my s nimi máme bohaté zkušenosti. Opět chystáme několik variant, přičemž první tyčinka bude klasicky na rýmu, s eukalyptem, další bude bylinková, proti stresu a třetí varianta je pro dobrý spánek, s levandulí a dalšími uklidňujícími bylinkami. No a vzhledem k tomu, že se dlouhodobě zabýváme i aromaterapií, tak si zákazníci mohou být opravdu jistí, že každá tyčinka bude mít perfektní účinné složení. Zároveň nám záleží na tom, aby produkty byly pro naše zákazníky dostupné, takže nejen že jsou naše produkty opravdu kvalitní, ale jsou také cenově dostupné.