Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Chraňte zdraví své pleti s CC krémem od Mádara

Chraňte zdraví své pleti s CC krémem od Mádara Rozmazlujte svou pleť s jarními novinkami od značky Mádara. Opalovací krém i Hyaluronový CC krém ve vaší kosmetické taštičce neměly chybět.
Zuzana Holmanová
3,8 5
8

zdroj: BiOOO.cz

Hezky se nám oteplilo a je opět potřeba odlehčit nejen šatník, ale také uvolnit místo kosmetickým produktům s lehčí konzistencí. A neplatí to jen o péči. Je dobré odlehčit i make-up a vyměnit ho za přírodní tónovací krémBB krém či CC krém ideálně obohacené o SPF. Jestliže jste si ještě nevybrali ten pravý, zkuste to třeba s CC krémem od Mádary, ten vaši pleť sjednotí a ochrání, aniž by ji v teplém počasí zbytečně zatěžoval.

Znáte už CC cream od Mádara?

Kosmetika Mádara si vás získá svým čistým přírodním složením. Je plná bylinných výtažků, pečujících olejů a dalších prospěšných látek. Produkt vás také potěší tím, že v základu najdete místo obyčejné vody šťávu z Aloe vera, která již sama o sobě hýčka pleť - zklidňuje a uzamyká v ní hydrataci. Prostě lehký CC krém od Mádara by neměl uniknout vaší pozornosti, pokud chcete každý den zdůraznit přednosti pleti, zakrýt drobné nedostatky a zároveň pečovat a chránit pleť před škodlivým životním prostředí ve městě.

Chraňte svou pleť před sluncem i smogem

Život ve městě je často velmi hektický a stresující, což se odráží i na naší pleti. Vnitřní stres si většinou uvědomujeme, ale často vůbec netušíme, že na naši pleť útočí i vnější vlivy života ve městě. Ovzduší ve městě je často zatížené těžkými kovy, které naši pleť systematicky poškozují, pokud ji nechráníme. Dnes už to není o tom, že ochranný filtr používáme jen na dovolené u moře. Pokud chceme mít pleť zdravou a mladě vyhlížející měli bychom ji chránit každý den před škodlivými slunečními paprsky. A na cestu z domu do práce a zpět vám stačí SPF15. Nenechte se ani zmást tím, že je zataženo. UVB a UVA záření pronikne mraky a UVA paprsky dokonce i vaším oknem v kanceláři. O smogu a inverzi snad ani mluvit nemusíme - jsou dny, kdy dýcháme velmi znečištěný vzduch. Čím více je naše životní prostředí narušené, tím více se poškozuje i naše zdraví a stav pleti. Naše pleť na tyto vnější vlivy reaguje podrážděním, dlouhodobou zvýšenou citlivosti a hyperpigmentací. V takovém případě už nemyslíme na to, jak zakrýt drobné nedostatky pleti, jak o pleť pečovat, ale hlavně jak ji efektivně ochránit.

Dbejte na složení 

Dubová kůra, lístky čajovníku a extrakt ze semen hroznů - tyto ingredience obsahují 18x více antioxidantů než je běžný standart. Tento komplex složek poskytuje naší pleti silnou anti-age ochranu stejně jako štít před škodlivinami z ovzduší. Pomáhají zabraňovat pigmentačním skvrnám, stárnutí pleti a ztrátě hydratace.

Kyselina hyaluronová - pomáhá intenzivně hydratovat pleť, zabraňuje vysoušení pleti a kromě toho stimuluje produkci kolagenu. Vyplňuje jemné linky a vrásky.

Oxid zinečnatý - působí na povrchu kůže jako zrcadlo, které odráží sluneční paprky, neproniká do kůže a chrání bezpečně před UVA/UVB paprsky.

Hyaluronový CC krém má hedvábnou konzistenci, která přilne k pleti a sjednotí její odstín. Poskytne jí celodenní ochranu před škodlivými účinky slunečního záření díky SPF 15 a současně na ní vytvoří jemný ochranný film, který ji ochrání před dehydratací, podrážděním i nečistotami z vnějšího prostředí. CC krém se vyrábí ve dvou odstínech. Light beige je vhodný pro světlejší odstíny pleti. Druhý odstín s názvem medium beige bude naopak lichotit středně tmavé pleti. Pořiďte si odlehčený CC krém a užijte si ve zdraví slunečné dny!