Jarní polibek z Lotyšska

4,0 5
5

jarní polibek z lotyšskazdroj: Mádara

Po dlouhé chladné zimě je třeba zase trochu obměnit nejen šatník, ale i kosmetický arzenál, a uvolnit místo produktům s lehčí konzistencí. A neplatí to jen o péči, i make-up je dobré odlehčit a vyměnit ho za nějaký, který je obohacený o SPF, a pleť tak skvěle ochrání i při pobytu na sluníčku. Jestliže jste si ještě nevybrali ten pravý, zkuste to třeba s Mádarou, která přichází na trh s novinkami, které vaši pleť sjednotí a ochrání, aniž by ji zatěžovaly.

Kosmetika Mádara si vás získá svým čistým přírodním složením. Je plná bylinných výtažků z baltských rostlin, pečujících olejů a dalších prospěšných látek. Nové produkty vás také potěší tím, že v jejich základu najdete místo obyčejné vody šťávu z Aloe vera, která již sama o sobě rozmazluje pleť, uzamyká v ní hydrataci a zanechává ji božsky jemnou na dotek. Pečující opalovací krém s SPF i lehký CC krém by vaší pozornosti neměly uniknout, pokud to s jarem myslíte vážně.

Ochrana před spálením i vráskami

Šťáva z Aloe vera, včelí vosk a kyselina hyaluronová. To jsou suroviny, které budou pleť hýčkat od prvního použití. Zajistí jí hydrataci a zklidnění a současně ji ochrání před nadměrnou tvorbou vrásek. Opalovací krém na obličej s anti-age efektem má krásně lehoučkou konzistenci, která snadno přilne k pleti jako druhá kůže. Sjednotí její barevný tón a současně jí poskytne ochranu před spálením díky SPF 30, aniž by ucpával póry. Nemusíte se také bát toho, že by byla pleť začervenalá nebo napjatá, protože krém ji současně zklidňuje. Pro teplé jarní i letní dny je tak tento opalovací krém jako dělaný.

Sjednocení, ochrana, hydratace

Že se ani během sportu nechcete vzdát dokonalé pleti? Hledáte ten pravý make-up nebo tónovací krém na procházky či jarní dovolenou? Pak vyzkoušejte tuhle novinku od Mádary. Lehoučký CC krém se základem v podobě Aloe vera šťávy, který obsahuje zinek a je obohacený o kyselinu hyaluronovou či výtažky z rakytníku nebo čaje. Hyaluronový CC krém má nádherně hedvábnou konzistenci, která krásně přilne k pleti a sjednotí její odstín. Poskytne jí celodenní ochranu před škodlivými účinky slunečního záření díky SPF 15 a současně na ní vytvoří jemný ochranný film, který ji ochrání před dehydratací, podrážděním i nečistotami z vnějšího prostředí. CC krém se vyrábí ve dvou odstínech. Light beige, který je vhodný pro světlejší odstíny pleti, a druhý s názvem medium beige. Ten bude naopak lichotit středně tmavé pleti.

Jak se vám článek líbil?